Ново
Забава забавна шарена виножито мачка портрет животни и инсекти сликарство wallидна плакета Неизрачена уметничка печатена wallидна уметност

Забава забавна шарена виножито мачка портрет животни и инсекти сликарство wallидна плакета Неизрачена уметничка печатена wallидна

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи. Големините на wallидната плакета вклучуваат стандард : 10 x 0,5 x 15 преголеми : 13 x 0,5 x 19. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : модерно, животинско, цицач, милениче, мачка. Дизајн од enен Сели.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој Тренд Меѓународен Пд Морено Мачка Очила Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уме�

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние сме само со највисок квалитет на мастил�

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Овој Тренд Меѓународен Постер За Ѕид На Среќна Мачка е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни умет�

Уметник : Mathilde Guillemotsubject : Animals Tyle : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за обесеност, уметни

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : Корина Свети Марсинсубјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвит

Scroll