Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Потпис од Levi Strauss & Co. Машката работна облека за столарски фармерки обезбедуваат сигурни дека целиот ден удобност и функционалност. Изработени од Flex Flex Flex Flex Flex, овие фармерки на столар се вклопуваат лесно низ седиштето и бутот и имаат директно отворање на нозете. Наменети за сила и функција, овие фармерки се отфрлани на вода и имаат густ за дополнителна удобност, џеб за комунални услуги и јамка на чекан. Квалитет имате доверба од Levi Strauss & Co., Est. 1853. Потпис од Леви Строс и Ко. Премиум инженерска флексибилна ткаенина се движи со вас. Изведба ткаенина ја одвраќа водата. Сигурна цел ден удобност. Лесно вклопување преку седиштето и бутот. Директно отворање на нозете. Детали за столар. Удобност Гусет. Флекс платно / силен флекс тексас. Стајлинг со пет џеб. Квалитетни фармерки изградени се посилни. Содржината на ткаенина варира според боите. Машинско миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој Wrangler Fiver Advanced Comfort Rught Futer Jean ќе биде најудобниот Jeanан што некогаш сте го носеле Конструирана со уник�

Не гледајте повеќе вашиот совршен пар фармерки се токму тука од ordордаче гроздобер Внесете ги фармерки�

Сребрени фармерки копродукции Еди Опуштено вклопни фармерки со нозе Еди е крајно вклопување за атлетс�

Автентично од Silver Jeans® Men's The Athletic дизајниран да одговара на мускулни типови на тело, атлетиката од автен

Кога температурата ќе се намали оваа сезона, посегнете се на легендарниот легендарен опуштен директен J

Овој Wrangler 5 Star Advanced Comfort Rugure Fit Jean ќе биде најудобниот Jeanан што некогаш сте го носеле Конструирана со уник�

Сребрени фармерки копродукции Горди опуштени се вклопуваат фармерки со права нозе Совршен за поголеми

Погледнете го на ново ниво со тенок директен Jeanан на Wrangler® Направено е од удобна мешавина од памук со са�

Фармерките на столар на столар на Вранглер имаат трајни конструкции на памук и засилување на занитките.

Сребрени фармерки копродукции Еди Опуштено вклопни фармерки со нозе Еди е крајно вклопување за атлетс�

Провери го Тенок исечете фармерки со малку дополнителна просторија и малку истегнување Бред Атлетик Т�

Сребрени фармерки копродукции Хантер атлетски вклопни фармерки со нозе Сакате модерно вклопување, но �

Гледајте одлично секој ден во Co Wrangler Jeans Co Опуштен директно Jeanан Овој Jeanан е стилски, удобен и издржлив...

Сребрени фармерки копродукции Машки Еди Атлетски вклопни фармерки со нозе Еди е крајно вклопување за а

Изработено од Premium Super Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co ™ Редовните фармерки за вклопување на мажите нудат низ�

Изработено од Premium Super Flex Denim, потпис од Levi Strauss & Co ™ Редовните фармерки за вклопување на мажите нудат низ�

Нашите врвни врвни тексас фармерки со флексибилни влакна ја даваат моќта на екстремен опсег на движење

Редовно истегнување на мажите на Wrangler се вклопуваат во Jeanан Овој Jeanан е конструиран со трајни материјал

Фармерките за столар на столар на Вранглер се направени за вреден човек, на или надвор од работата Тие с�

Носете ја марката што трае со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд по избор за

Wrangler® Menire Fit Jean Jean доаѓа со деталите што сте ги очекувале од Wrangler, вклучувајќи стилизирање со пет џебови,

Scroll