Ново
Маица со долг ракав на Дерек срце, маица со долг ракав

Маица со долг ракав на Дерек срце, маица со долг ракав

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Друг фаворит за додавање на колекцијата, оваа разноврсна маица за исцрпување од Дерек срце го искористи максимумот од вашата гардероба со трендовски дизајн на исечоци на рамениците. Изгледа одлично над омиленото здолниште од тексас или пријатни хеланки. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. Опуштено вклопување. V-врат. Акценти на пресек на рамо. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица со долг ракав за жени од Дерек срце.

Карактеристики

Производи во категоријата

Трендовски вратоврски предниот дел од времето навлегува со симпатичен стил на овој краток ракав и да го

Неговата лесна, опуштена форма е детална со прицврстување на копчињата за враќање на копчињата и прицвр

Овошјето на женскиот термички врв на вафли дава удобност, стајлинг и издржливост за вашите дневни актив

Додадете малку романса на вашиот изглед со овој чист чипка Мала ткаенина за истегнување создава ведра, �

Chrortенски тркалезен чипка панел краток ракав лабав панели со чипка на блузјер на јаки и белки, кратки рак

Стилска и практична, оваа блуза за печатење е главна гардероба, добра за секој ден во неделата Цреша печ�

Овој стил на „тренд десно“ прави одличен главен дел за плакарот за сите Носете на работа или надвор за �

Барате врв кој е разноврсен и удобен како мета, но повеќе стилски и трендовски? Проверете ја оваа селска

Бојата на контрастот ја носи оваа блуза со кошула до нов стил Ве прави да изгледате поелегантно и стилск

Колку убаво откритие! Времето и блузата на TRU со детали за клучеви за привлекување очи на предниот и задн

Вашиот врвен врв се дуплира како што е симпатично со времето и на врвот на пилумот на Babydoll на Tru...

Направено од лесен ткаен, овој разноврсен врв е летен главен дел што може да биде стилизиран со скоро за

Одликувајќи се со јака од поени и Vвратот, тоа е лесна опција од работните денови до викендите...

Елегантен цветник на цвеќиња на вратот на женскиот врат, врзана вратоврска за вратоврска, се создава со�

Leи Ridersенски долг ракав плетен врвот со чипка на вратот на екипажот со чипка со детали од чипка на вратов�

Овошје на разбојните женски вафли термички долна облека екипажот на екипажот на екипажот на екипажот н�

Сериозно симпатичен стил со времето и селанскиот врв на Тру со полирано квадратно деколте и опуштено вк

Додадете малку трендовски стил во вашата гардероба со време и врзан врат на вратот со долги ракави...

Свежо нане како дерби јулеп Тоа е свежо преземање на современиот врв на туника, со кратки ракави и ласка�

Копче V Дизајн на вратот чувајте удобно и секси во лето, одлично за забава, дома, улица и струка, летната к

Оваа туника во стилот на пуловер 3 / 4ракав од 24 / 7 комфорна облека тече со телото со својот трендовски, ла�

Додадете малку романса на вашиот изглед со овој чист чипка Мала ткаенина за истегнување создава ведра, �

Додадете малку без напор стил на вашата секојдневна гардероба со оваа ткаени јакна од блуза со Ками од в

Оваа блуза стилизирана во јака од скут и V вратот носи елеганција на која било облека што ја собирате зае

Облекувањето за постудено време не е секогаш лесно Со оваа избледена слава Миси со двојно гради во одво�

Малку варовнички и многу прекрасен, кошула за ракав за ракави на Tru, зема класичен стил на предниот дел о�

Scroll