Ново
Единствени поволни цени за женски сатенски коцки за бањарка, врзани за половината, цветни салон облеки

Единствени поволни цени за женски сатенски коцки за бањарка, врзани за половината, цветни салон облеки

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Одлично за дневна облека, ноќна облека, облека за спиење, домашна спална соба и дневно носење. Оваа облека е обична и елегантна, дури и ако гостинските посети одеднаш, нема да се чувствувате засрамени, правејќи го вашиот дом поудобен. Без оглед на пријатното време на спиење, лежење домашно релаксирање, попладневно попладне, или удобна бања, меките и лесни женски облеки би можеле да ве компанија цело време. Добар избор е да се биде совршен подарок за вашата мајка, сопруга, ќерка, девојка или пријатели како лопата, или облека за спиење, оваа симпатична облека за спиење е добар избор за жени. Возрасна големина Гртот на градите ширина на рамото 37 - 14 7/8s 39 - 15 3/8m - 41 - 15 7/8 L 44 1/8 - - 16 5/8xl - - 47 1/4 17 3/8 Единствени поволни цени за женски сатен бањарки 3/4 ракави вратоврска половината Цветни салони облекуваат 100% полиестер. Увезени. Пролет лето. Редовно вклопување. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'8 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, ширина на рамото : 15 3/8 инчи, тежина : 122 фунти, моделот носи х-мал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Како што времето почнува да се олади, никогаш нема да сакате да ја соблечете оваа кадифен наметка на lyек�

Откријте и опуштете се, во ултразглобна и удобна тајна богатство (женски и жени плус) плетена облека Кра�

Сатенски Свилени Пижами Кардиган Ноќница Бањарка Дами Наметки Долна Облека Облека за спиење информаци�

Запознајте го oyојспун Радосен нов спин на тајните богатства Исклучиво на Овде сега, најтешката, најмска

Женски Зимски Задебелени Двојни Лица Кадифе Животински Пижами Домаќинство Robes Features : 1.It изработен е од в

Дневна околу куќата во оваа пријатна и удобна преден патент облече од тајни богатства Изработена е од т�

Жените Сатен Кимоно Облека Бања Облека со Ној Пердув Трим Облека За Спиење Пижами Свадба Деверуша облек

Неодоливо мека на допир, оваа женска бела наметка обезбедува пријатна удобност Оваа наметка ќе го напра

Спецификации : Материјал : памук Тип На Ткаенина : Твил Должина на ракавот (см) : Целосна Тип На Шема : Цврс

ВИП женски и женски плус ферисхрана плишана облека Оваа супер симпатична, супер мека и супер удобна обл�

Scroll