Ново
Skechers Goldie се лизга на мазга

Skechers Goldie се лизга на мазга

Достапност: Залиха
DEN 386.40

Лизгајте се на стилска пријатна удобна удобност со улицата Скекерс ™ Голди - генерација пријатна чевли. Оваа патика со отворен грб има кадифен faux-fur горниот со перничето со вметнување и декоративни ленти. Обичен стил на муле, моден патика за дизајн, перниче за удобност, инсол-апсорбинг-апсорбинг, флексибилна гума за влечење, детали од 1-инчен пета Skechers® детали за логото. Пријатна кадифен факс-fur горниот стил на лизгање со декоративни ленти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Разигран стил на Groovy и комбинација со лесна облека во пена во Skechers® : Чекори на Гузман возбуда во боја...

Разигран стил на Groovy и комбинација со лесна облека во пена во Skechers® : Чекори на Гузман возбуда во боја...

Спортскиот стил се комбинира со слатки бои и удобноста што се протега во Skechers Ultra Flex Sherbet Step Shoe...

Влезете во зоната на удобна удобност со Skechers Streetuno lite во мојата зона атлетска патика Оваа модна патика з

Scroll