Ново
Чудовик W 5355-мажи рамен преден карго за чистење на панталони

Чудовик W 5355-мажи рамен преден карго за чистење на панталони

Достапност: Залиха
DEN 423.52

Рамен преден пантолона со деко -зашивање, дарежлива алатка и стилизирани џебови што има доволно складирање. W1 Карактеристични силуети прилагодени за сите форми и големини, W2 водечка структура на микро-влакна технологија, функционална алатка W3 со употреба на пространи џебови, повеќе додатоци за додатоци создава одлична организација. Еластична половината со целосна должина на влечење и јамки на ременот | Копче предно затворање со целосна летачка мува | Две предни наклонети џебови со деко -шевови | стилизирани карго џебови со носители на држачи за мобилни телефони лева страна | задните џебови со затворање на кука и јамка и носители на слот за пенкало десен џеб | Редовен 31 инчен инсем, краток 28 ½ инч, висок 34 инчен еластичен половината со целосна должина на влечење и јамки на ременот. Предно затворање на копчето со целосна летачка мува. Два предни наклонети џебови со деко -шевови. Стилизирани карго џебови со носители на држачи за мобилни телефони лева страна. Назад џебови со затворање на кука и јамка и носители на слот за пенкало десен џеб. Должини на инсем : редовно 31 ", Petite 28,5", висок 34 ".

Карактеристики

Производи во категоријата

Врвот на VNECK со облогата на ребрата, држач за значки, странични панели за флексибилно вклопување, комуна�

Истегнете ја вашата работна гардероба со овој Pantring Pantring pant Направено од мешавина од полиестер / памук / с

Едноставно основното потсмев на горниот дел од завиткувањето се одликува со стилска лента со лента со г

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење рун�

Стил во движење со нашата Петта Ave ™ ™ Unizex Stretch Fabric VNeck Scrub Top Оваа 4насочна ткаенина за истегнување се дви�

Врвот на VNECK со облогата на ребрата, држач за значки, странични панели за флексибилно вклопување, комуна�

Ново лансираниот, историски инспириран, медицински чистач на Мерилин Монро, се создаваат со најголема г

Барате стилска јакна за чистење? Јакна за загревање на Urbane Align е направена со 4насочна ткаенина за истегн

Искусете крајна мекост и крајна удобност во овој Scrubstar Jogger Scrub Pant кој нуди покачен стил и функција во лес�

Нашиот карго Pant со природен раст ја карактеризира нашата механичка ткаенина за истегнување за целоднев

Облечете го малку во панталони со панталони со паметни карактеристики на дизајнот вклучително и две го

Останете топло и стилски со оваа предвремена предна јакна по избор на смели отпечатоци Направено од 100% �

Чудата работа дизајнираше уникатен и достапен алатка за комунални услуги само за момците Машкиот карго

Едно за сите, сите за еден… постигнете одлична работна кошула од Scrubstar, направена за мажи и жени со кул Vв

Ново лансираната медицинска линија на Медичиќ има најразлични модни стилови, во мноштво технологии на �

Премиум колекцијата Rayon Clagring Cargo Scrub Pant од Scrubstar е идеална за секојдневна употреба Се одликува со стилски

Искусете крајна мекост и крајна удобност во овој врвен чистач на Scrubstar кој нуди покачен стил и функција �

Потребни се панталони за чистење изградени за удобност и функција? Нашиот Landau Scrub Pust комбинира еластиче�

Scroll