Ново
Diva Fle T - Функција Телефон - Двојна SIM - RAM MB MB - MicroSD слот - LCD дисплеј - пиксели - задна камера 0. MP - злато

Diva Fle T - Функција Телефон - Двојна SIM - RAM MB MB - MicroSD слот - LCD дисплеј - пиксели - задна камера 0. MP - злато

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Blu Diva Flex T370 - злато - телефонски телефон - 32 MB - GSM Клучни карактеристики и придобивки : Со дарежлив дисплеј со TFT 65 K бои што ќе го воодушеват вашиот поглед, ќе уживате во неверојатно искуство за гледање. Камерата VGA ви овозможува да ги снимате и снимате сите ваши незаборавни моменти, спарени со Bluetooth технологија, ќе можете да ги споделите со вашите пријатели и семејство. Останете забавувани насекаде каде што одите со FM Radio, MP3 плеер и MP4 Player Music, кратки видео клипови и слики се секогаш достапни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Останете поврзани со вашиот зафатен животен стил со LG Google Nexx H791 32 GB GSM Android паметен телефон...

Скршете го калапот Новиот Moto G5 Plе достапен отклучен за да можете да го користите на кој било главен прев�

Изненадувачки компактното и лесно тело е изработено од врвни материјали и завиткано околу брилијантен

Дизајнирано беспрекорно C5 од BLU интегрира елегантна метална боја финиш што е и премија по квалитет, как�

Премиум метал дизајн и стилски бои Првиот паметен телефон Samsung со целосен метално тело, Samsung Galaxy A5 може д�

Pantech Flex 4 G паметен телефон 8 GB GSM Клучни карактеристики и придобивки : Swift Keyif правите многу пораки, функц�

Искусете бои како никогаш порано благодарение на брилијантниот 5,5инчен QHD 2 K AMOLED дисплеј за потопно иску

Blu Studio Selfie 2 Chic Gold 3 G паметен телефон 8 GB GSM Blu Studio Selfie 2 S250 Q GSM паметен телефон (отклучен) : Звук и музика : му

Samsung Galaxy S3 i747 16 GB AT & T отклучен GSM 4 G LTE Android телефон Бело дизајниран за луѓе и инспирирано од природата, 4 G LT

Поврзете се на вашиот свет во движење со овој Samsung Galaxy S4 i9500 паметен телефон и кутија за Life Proof Fre (отклучен

Останете поврзани со вашиот зафатен животен стил со Black Berry Priv STV1001 GSM LTE HexCore Android паметен телефон...

Blu Dash 5.0 Blue 3 G паметен телефон 4 GB GSM Клучни карактеристики и придобивки : Моќните перформанси за одлични

Samsung Galaxy Note 4 N910 C 32 GB Отклучен GSM 4 G LTE OctaCore телефонЦрното 5,7инчен Quad HD Super AMOLED дисплеј има повеќе пиксели по

Nokia Lumia 820 со 4 G LTE и Windows Phone 8 е навистина електрична енергија со вредност 4,3инчен AMOLED капацитивен мултидоп

Резервоарот 4 беше направен со алуминиум од одделение од авиони Силен и ригиден инженеринг заедно со не�

Galaxy Note10 не е само нов паметен телефон Тоа е конзола за игри Филмско студио Тоа е компјутер со интелигент�

Останете поврзани со вашиот зафатен животен стил со Sony Xperia E1 D2004 GSM Android паметен телефон Sony Xperia E1 D2004 GSM Androi

Останете поврзани со вашиот зафатен начин на живот со овој паметен телефон Оперативниот систем Android V4.4.4

NUU Mobile N4 L црн 4 G паметен телефон 8 GB GSM клучни карактеристики и придобивки : True HD искуство во првото нешт�

Едноставна и лесна за употреба со можност за Bluetooth Телефонот enени Бар нуди супер пријателска употреблив

Motorola Moto E7i Power е еден од најголемите телефони со Android со октајадрен процесор од 1,6 GHz кој му овозможува на к

Blu Life Play Mini Grey 3 G паметен телефон 4 GB GSM Клучни карактеристики и придобивки : Различен начин на гледање н�

Pantech Pursuit 2 P6010 Лизгачки мобилен телефон има пораки со пораки за СМС, пораки за MMS, е пошта и инстант пораки

Предводникот на Моторола Модел Мото Х Форс е навистина уред за гледање Супербрзичен процесор со 3 GB RAM ме

Samsung Galaxy A5 (2017) A520 F 32 GB отклучен GSM 4 G LTE окта јадрен телефон златен песок едноставно елегантен новиот Samsung

Scroll