Ново
Пилот Фриксион Кликер Бришење Гел Мастило Повлекување Пенкало Избрани Мастило 32509

Пилот Фриксион Кликер Бришење Гел Мастило Повлекување Пенкало Избрани Мастило 32509

Достапност: Залиха
DEN 270.56

Напишете самоуверено со мастило со овој 7-пакет Пилот Фриксион Топчест Кликер избрани-гел пенкала за бришење во боја.Запишете идеи или скици со овие шарени пенкала за гел за бришење. Одликувајќи се со екстра фина точка од 0,5 мм за создавање живописен, јасен текст и илустрации во седум разноврсни бои, овие пенкала пишуваат и бришат чисто, обезбедувајќи резултати со професионален изглед за различни проекти. Овие пенкала За гел за Бришење На Пилот-Фриксија се повлекуваат со години на сигурна употреба, а џебниот клип ги прави едноставни за чување.• Пенкалата за гел за бришење ви овозможуваат да пишувате, бришете и препишувате.* Црна, сина, црвена, тиркизна, виолетова, зелена и розова боја на мастило за различни задачи • * Дополнителниот фин врв од 0,5 мм обезбедува јасни линии при секоја употреба • * Избрани бои на барел : црна, сина, црвена, тиркизна, виолетова, зелена и розова.* Седум пенкала по пакување • • Удобност зафат за супериорна контрола.* Се одликува со џебен клип за практично носење • * Мастилото што може да се полни овозможува повторно користење на пенкалата наместо замена за да заштедите пари • • Бришачот е на врвот на пенкалото, врвот се повлекува со притискање на клипот надолу.* Единствена, термо-чувствителна формула за мастило за гел исчезнува со бришење на триење • Безбедносен Лист Со Податоци.* Продадени како 7/Пакет. Продадени како 7/Пакет. Пенкалата за гел за бришење ви овозможуваат да пишувате, бришете и препишувате. Седум пенкала по пакување. Бришачот е на врвот на пенкалото, врвот се повлекува со притискање на клипот надолу. Црна, сина, црвена, тиркизна, виолетова, зелена и розова боја на мастило за различни задачи. Удобност зафат за супериорна контрола. Единствена, термо-чувствителна формула за мастило за гел исчезнува со бришење на триење. Дополнителниот фин врв од 0,5 мм обезбедува јасни линии при секоја употреба. Се одликува со џебен клип за практично носење. Избрани бои на барел : црна, сина, црвена, тиркизна, виолетова, зелена и розова. Мастилото што може да се полни овозможува повторно користење на пенкалата наместо замена за да заштедите пари.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пенкалото На Проекторот iw4015 е забавен начин да се направи некое пишување Тоа е 100 проценти официјално ли

Пенкалото За Повлекување НА Зебра 301А има класичен дизајн со модерен метален барел.Задебелени обоени ме

Совршено за скицирање, цртање, Манга и многу повеќе, ова пенкало нуди мазно, пигментирано, архивско маст�

Енергел нв течен гел пенкало е ограничен дизајн Брзо сушењеБез Брисеви, Без Дамки, Без Глобуси...

Новото Пенкало Сенса ја комбинира Функцијата со модата создавајќи навистина стилски инструмент за пиш�

Groovy начин да научите! Децата го притискаат пенкалото за да одговорат на прашањето во која било од компат

Неспоредливите фини врвки и квалитетот на архивското мастило На Пенкалата За Микрони Сакура Пигма Се а�

Раширете радост (не размачкајте) со Пенкала За Гел За Брзо сушење Со живописно мастило за гел што брзо се

849 Пенкало за топка флуоресцентно розово 849 е вистински култен предмет, паметен и неформален, со своето �

Кликнете, насмевнете се и одете! Хартија Колега Ink Joy 300 RT повлече топчести пенкала нека вашите зборови и �

Шарпи сега е достапна во ново пенкало За Гел Што Го Воведува Шарпи Сгел, пенкало за гел со високи перформ

У Брендови 6 грофот Каталина меките пенкала на допир се дизајнирани да даваат стил и елеганција без да ж�

Пенкало во ретро стил со врв со фина точка има неверојатна мат завршница и прекрасна шема за да ја запал�

Вашата алатка за илустрација, манга и мешани медиумски проекти, ова најлонско пенкало со четки произвед

Никогаш повеќе не пишувај грешка Пилот Фриксион Кликер е Првото американско пенкало со мастило што мож�

Lunar Rutractibable Side Barrel Ballpoint Pend Burrel Burrel обезбедува одлична удобност и контрола на пишувањето...

Доживејте секојдневна икона исполнета со постојано мазно, прецизно и интензивно шарено мастило за гел :

Фина изведба со мастило со уникатно искуство во пишување и цртање Точката на иглата ја претпочитаат они

Весникот за пишување на Bros Ballpoint Pen е идеално за сите околности кога се бара трајно спроведување на пишув

Пенкалото за гел што се повлекува има брза технологија За Суво Мастило што се суши за помалку од една се�

Шарпи Пенкало Фини Точка Стап Пенкала 2pk, Црно Мастило Акции на основните канцелариски материјали со Ов�

Направете мазни, јасни линии со пенкалото За топчести Точки На Профилот На Хартиениот Партнер Ова пенка

Моќта На Шарпи сега е во метално гел пенкало Овој Шарпи СГел е гел пенкало со високи перформанси со елег�

Шири радост наместо тестови со Овие Хартија Колега Инкџој Гел Пенкала Мастилото се суши три пати побрзо

Scroll