Ново
Главни места што не се издвојуваат свеќа за столб ,, бело

Главни места што не се издвојуваат свеќа за столб ,, бело

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Наполнете го просторот со топло и амбиентално осветлување со главните места што не се наоѓаат свеќа за столб. Мерење на три инчи во дијаметар до шест инчи во висина, оваа несечена свеќа е добра за секојдневна употреба, вклучувајќи прекини на итни случаи или едноставно обезбедување на топла, амбиентална светлина. Исто така е совршено за свадби, забави или други настани. Главните свеќи не се достапни во пополнети гласачи, гласачи, тапи и разни големини на столбови. Со другите стилови во истата колекција, можете да создадете зачудувачки дисплеј дома. Донесете го дома Главната глава на столб денес. Главни места што не се издвојуваат столб, 3 x 6 инчи, бела. Секогаш оставајте восок да се зацврсти пред да се поткрепи, да се допира или да се движи. Изгори на очите. Држете се подалеку од работите што запалуваат. Секогаш изгорете на држач отпорен на топлина (држач не е вклучен). Восок со висок квалитет. Свеќите никогаш не треба да горат подолго од 4-часовниот интервал. Поставете свеќа на површината отпорна на топлина и избегнувајте нацрти. Секогаш изгорете го очите и изгаснете пред да заминете простор, не гори во близина на нештата што ги фаќаат и држете се подалеку од деца и миленичиња. Не гаснете со вода. Секогаш исечете ја фитилот на 1/4 инчи пред осветлувањето и чувајте ги остатоците од восочен базен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Измешајте и совпаѓајте со повеќекратни шорцеви на Garanimals за најкул креации! Одликувајќи се со четири шор

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Наутички јазли, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници...

Копче за долги ракави на Le Riders, со долги кошули, возачи на долги ракави, дополнување на кошулата е направ�

Миси "Веднаш ти слаби кошула со лесна грижа, со која немаше биста и ракави Овој врв е совршен за работнот�

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на вис�

Градина гледа како никој друг Како и да скокаат нагоре и надолу, TP Toys Spiro Spin Cyclone Seesaw ротира со брзина на „

Симпатична! Овој двопарчен сет за вашиот мал fanубител на „Војна на Starвездите“ има разнобоен сјајно гра�

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко дел

Надвор од вашиот секојдневен резервоар, овие воздушни и лесни резервоари за памук без ракави од пионерс

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Убав слој! Овие ками од ребра од без граници го добиваат третманот со кошула на Хенли со плочата за копчи

Уметник : Викторија Ивановасубјект : Cuisinestyle : Trational Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за виси,

Scroll