Ново
долги ракави Плус големина Женски Секојдневен Дуксер Со Кружен Врат Врвен Градиент Пуловер Со Долг Ракав Лабава Верзија Пуловер Џемпер

долги ракави Плус големина Женски Секојдневен Дуксер Со Кружен Врат Врвен Градиент Пуловер Со Долг Ракав Лабава Верзија Пуловер

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 68cm/26.77" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 47.5 cm/18.70" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 70cm/27.56" Големина : L биста : 112см/44.09" рамо : 49см/19.29" ракав : 65см/25.59" должина : 72см/28.35" големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 50.5 см/19.88" ракав : 66см/25.98" должина : 74см/29.13" големина : Xxl биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 67см/26.38" должина : 76см/29.92" женски Обичен Дуксер Со Кружен Врат врвен градиент пуловер Лабава верзија пуловер џемпер карактеристики : материјал : полиестер, лесен и удобен материјал, грижете се за вашата кожа. Како Подарок : Оваа Кошула Е Направена Од Удобни И Материјали И Може Да Биде Совршено Поврзана Со Различни Видови Панталони Како Што Се Хеланки, Фармерки И Спортски Панталони. Може Да Се Користи И За Многу Прилики И Може Да Се Даде Како Подарок За Себе Или За Пријател Или Член На Семејството. Стил : Класичните Долги Ракави, Печатењето, Вратот На Екипажот, Краткиот Пуловер И Другите Уникатни И Модерни Дизајни Се Моите Омилени Клучни Карактеристики, Бидејќи Овие Карактеристики На Дизајнот Се Повеќе Актуелен Моден Тренд, Така Што Јас Овие Мода Може Да Ве Направи Попривлечни. Сцена : Оваа Блуза Е Совршена За Секојдневен Стил, Работна Канцеларија, Бизнис, Домашна Облека, Работа Дома, Секојдневна Облека Или Забава, Ноќно Излегување, Летни Или Зимски Одмори, Излегување, Нова Година, Враќање На Училиште, Уличен Изглед Итн. Тип на шема : Печатење На Ноќта на Вештерките Преголеми Дуксери Обичен Дуксер Со Кружен Врат Врвен Градиент Пуловер Лабава Верзија Пуловер Џемпер Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 260gpackage големина : 30x25x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Shoulder Sleeve Length S100cm/39.37"46cm/18.11"63cm/24.80"68cm/26.77"M106cm/41.73"47.5 cm/18.70"64cm/25.20"70cm/27.56"L112cm/44.09"49cm/19.29"65cm/25.59"72cm/28.35"XL118cm/46.46"50.5 cm/19.88"66cm/25.98"74cm/29.13"XXL124cm/48.82"52cm/20.47"67cm/26.38"76cm/29.92"Size : SBust : 100cm/39.37"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 63cm/24.80"Length : 68cm/26.77"Size : MBust : 106cm/41.73"Shoulder : 47.5 cm/18.70"Sleeve : 64cm/25.20"Length : 70cm/27.56"Size : LBust : 112cm/44.09"Shoulder : 49cm/19.29"Sleeve : 65cm/25.59"Length : 72cm/28.35"Size : XLBust : 118cm/46.46"Shoulder : 50.5 cm/19.88"Sleeve : 66cm/25.98"Length : 74cm/29.13"Size : XXLBust : 124cm/48.82"Shoulder : 52cm/20.47"Sleeve : 67cm/26.38"Length : 76cm/29.92 Совет : ве Молиме погледнете ја табелата со големини пред да нарачате и контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Карактеристики

Производи во категоријата

Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одм�

Совршено вклопување со фармерки, слаби фармерки, шорцеви, јакна, ве прават шармантни.❥ Удобен Материјал

Женски Дуксери и Дуксери Хаваи Флагадулт Унисекс Дуксер со Качулка Тешка Мешавина 8 мл / квадратни метр�

Време за секојдневно освежување? Започнете со оваа пријатна преголема качулка од без граници Одликувај

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

Жени Обични НародниОбичај Печатени Пуловер Долг Ракав Со Качулка Џеб Блуза Блузи Дуксери Карактеристи�

Жените паѓаат дуксери, долги ракави, основни, пуловер идеален за вежбање, секојдневно носење, канцелари

Големина Шема : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 88см / 34.65" Ракав : 66см / 25.98 "Должина : 49см

Лесни Качулки Со Полн Патент За Женски Обични Дуксери Со Патент Со Долги Ракави Лабава Четвртина Пулове

Време за секојдневно освежување? Започнете без графички минерали за миење на графикони...

Сезона : Пролет, Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прилика : Секојдневен, Моден Материјал : Поли�

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см / 40.16" Рамо : 41см / 16.14" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 60см

Жените Полн Патент Дуксер Дами Долг Кардиган Качулка Кардиган Јакна Палто Врвен Фустан ве Молиме прове�

Женски Дуксери Качулка Со Долги Ракави Пуловер Секојдневно Копче Врвен Дуксер Долг Качулка Фустан Сезо

Поштенски Дуксери За Жени Паѓаат Во Мода Еднобојни Дуксери Со Качулка Со Долги Ракави Со Долги Ракави С�

Женски Пуловер Дуксер Обичен Долг Ракав V Вратот Пуловер Врвови Портокал, Лсезона : Лето Пол : Жени Повод

Детали За производот Материјал : памучна кадифена композитна ткаенина,Мека И Удобна Стил : Секојдневен �

26 "Должина : 70cm / 27.80" Ракав : 53cm / 20.88 "Рамо : 63cm / 24.46 "Рамо : 64cm / 25.69 " Должина : 66см / 25.20" Ракав : 54cm / 21 женска блуз

На неутрален дуксер со качулка, тој е многу погоден за совпаѓање Со Маици, јакни, палта, фармерки, фармер�

Scroll