Ново
Оригинален дики машки црн перфориран кожен појас со големи и високи димензии

Оригинален дики машки црн перфориран кожен појас со големи и високи димензии

Достапност: Залиха
DEN 271.84

Овој оригинален црн перфориран кожен појас на мажите „Дикис“ е одличен додаток на вашата сегашна колекција на ремени. Дикис е познат по трајни стилови на работна облека што траат. Специјалните карактеристики вклучуваат перфорирани детали по должината на ременот за димензија и стил. 100% кожна лента обезбедува врвен изглед, чувство и допир. Без разлика дали е за долг работен ден или надвор и за време на викендите, овој појас ве покрие со цврсти компоненти и постојана удобност. 1,5 "Ширина на лентата за појас за лесно да се вклопи во сите јамки на ременот. Обичен безвременски дизајн : Додавање допир на стил на фармерките или какиите сега е безуспешен. Ременот на ременот има перфорирани детали по должината на ременот, ролери за перформанси, перформанси ролери Бака, и зашилен врв што ја завршува класичната силуета на ременот . 100% кожа : Изработена од оригинална кожа, овој висококвалитетен кожен појас ви дава убав и чист стил со кој било изглед. елегантната и мазна лента е кожа е Совршено да ја завршиме вашата облека . Квалитет на Дикис : На Дикис, ние се гордееме со дизајнирање на ремени што се направени за вашиот секојдневен живот. Од работа до семејство, ние занаетиме цврсти, но сепак модерни ремени што можете да ги носите во секое време и какво било носење. Идеално вклопување : Одличен појас не е ништо без одлично вклопување. Ова значи да се добие точна големина на фитинг. За совршено вклопување, препорачуваме да нарачате една големина до вашата природна големина на половината. Пр. : Големина на половината 36, Големина на ременот 38. Достапно и во редовна и голема и висока големина, 32-52.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс ременот е направен со трајни синтетички материјали со пресврт реверзибилна тока за боја на темни т

Работна облека на Смит, возрасни мажи или унисекс рачно изработени од 38мм Кожен појас со целосен жито...

Real Tree 38mm Реверзибилен потресен кожен појас, двоен зашиен лента за додадена durabilty, никел перка, врежано ло

Овој американски оригинален кожен машки појас ќе стане вашиот нов омилен обичен кожен појас и одговара

Кожен ремен на кожа од кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк 11 / 2 внатре Декоративни детали �

Менс обичен секојдневен појас Совршен машки ремен за облекување на мажите што наскоро ќе стане омилен �

Овој оригинален црн перфориран кожен појас на мажите „Дикис“ е одличен додаток на вашата сегашна коле�

Овој оригинален сет на пакет со кафеави и црни 2 пакети од Дикис е одличен додаток на вашата тековна коле

Менс обичен секојдневен појас Совршен машки ремен за облекување на мажите што наскоро ќе стане омилен �

Машки кожен појас во кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк 11 / 2 внатре Двоен бод декоративни

Кожен клуб Монтаук 11 / 4 внатре 11 / 4 внатре Кожената лента има четкана златна завршница под аголна тока...

Монтаук Кожен Клуб Машки обичен 1,5 инчен црн појас е собрани на Лонг Ајленд, САД од Вег Танен Стиед Стејд�

Менс обичен секојдневен појас Совршен машки ремен за облекување на мажите што наскоро ќе стане омилен �

Овој оригинален црн перфориран кожен појас на мажите „Дикис“ е одличен додаток на вашата сегашна коле�

Кожен ремен на кожа од кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк 11 / 2 внатре Двоен бод декоратив�

Wrangler Big Men's Western Belt со Слика 8 Контраст шетинг ширење на вашите западни корени, или барем западен изглед, с�

Кожен ремен на кожа од кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк 11 / 2 внатре Текстура со жито од �

Докерс е овластување во каки панталони повеќе од 30 години Прво воведен во 1986 година, овој американски кл

Менс обичен секојдневен појас Совршен машки ремен за облекување на мажите што наскоро ќе стане омилен �

Овој американски оригинален кожен машки појас ќе стане вашиот нов омилен обичен кожен појас и одговара

Кожен ремен на кожа од кожен клуб Монтаук направен во Лонг Ајленд, .ујорк 11 / 2 внатре Текстура со жито од �

Монтаук Кожен клуб Клуб Машкиот обичен 1,5 инчен кафеав појас е собрани на Лонг Ајленд, САД од Вег Танен С�

Овој оригинален мачки за тен и црн реверзибилен појас на Дикис е одличен додаток на вашата сегашна коле�

Откријте ја совршената мешавина на издржливост, функционалност и безвременска мода со оригиналниот по�

Овој американски оригинален кожен машки појас ќе стане вашиот нов омилен обичен кожен појас и одговара

Работна работа на Смит, случајна 40мм луда коњска лента, двојно зашиени детали, антички месинг, финиш рол�

Класично убав, појасот на табулаторот за истегнување на Хагар е идеален завршен допир за работа или вик�

Дикис 1 1 / 2 инчи широк реверзибилен кафеав до црн појас на Jeanан Сатен заврши тока со логото Дикис Контрас

Scroll