Ново
Крајбрежен накит полиран прстен за вграден дизајн од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит полиран прстен за вграден дизајн од не'рѓосувачки челик

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Крајбрежниот накит полиран од не'рѓосувачки челик врежан дизајн прстен (8мм) Носете го овој стилски прстен со вашата омилена облека. Вградена шема на филиграм му дава привлечност на очите на овој венчален бенд за удобност. Изработен со траен нерѓосувачки челик, овој висок лак накит ќе додаде стил на која било облека. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 5/16 инчи. Дебелина на артикалот : 3/32 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 9 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карактеристични, смели и елегантни се само неколку начини да се опише Колекцијата На Современи Прстени

Крајбрежниот накит полиран прстен од не'рѓосувачки челик, ринг (широк 8мм) Носете го овој прстен од не'рѓ�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Покажете го вашиот софистициран стил со оваа прекрасна титаниумска лента Прикажувајќи две црни емајли�

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Зачудувачки прстен за напнатост од 4мм затегнување што вклучува дизајн на луксузен лак за удобност за л�

Подарете му на вашиот партнер посебен подарок со овој полукружен титаниумски свадбен бенд Одлично за с�

10к Бело Злато 4мм Лесна Милгрин Половина Круг Свадба Бенд Големина 12 големина : 12.00 Должина : 0 Мм Материја

Покажете ја вашата вечна посветеност со овој прекрасен титаниумски бенд Оваа лента широка 8мм има гребе

Покажете ја вашата вечна врска со овој софистициран полукружен свадбен бенд Обликуван од нерѓосувачки

Идеален избор за свадбен бенд за суптилна, но зачудувачка привлечност, оваа титаниумска лента е едноста

Свадбениот бенд од не'рѓосувачки челик на Realtree Max 4 Camo 10mm е дизајниран специјално за машката рака и е идеа

Scroll