Ново
Крафт ситно уништено остри чеда сирење, мл

Крафт ситно уништено остри чеда сирење, мл

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Ситно рендан сирење, остар чедар. Повторувачки. Изработка на чизми од 1914 година. Директно од блокот. Помалку пакување. Иста количина сирење! Уште 2 чаши. На 1/4 чаша : 110 калории; 6 g SAT маснотии (30% DV); 170 мг натриум (7% ДВ); 0 g шеќери. 1-800-634-1984, имаат достапен пакет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Creamery Creamery Shullsburg ™ Fancy Shredded Cheese Italian Blend.wisconsin.100% Природно.LOWMOISTURE ДЕЛСким моцарела, пушено проволон, пармез�

Essive Essentials е познат по одличен квалитет, вкус, вредност и долгорочен рок на траење Направете ги омилените

Повеќе од 110 години, Тиламук е во сопственост на земјоделец и земјоделец предводен од квалитет и правење

Scroll