Ново
Линаве Бело Срце Обетки Висат, Сребрена Капка Висат Обетки За Жени Трендовски, Асиметрични Срце Обетка Симпатична Забава Накит, Преголеми Љубовник Обетки

Линаве Бело Срце Обетки Висат, Сребрена Капка Висат Обетки За Жени Трендовски, Асиметрични Срце Обетка Симпатична Забава Накит,

Достапност: Залиха
DEN 239.84

Воведување На Линаве Големо Срце Обетки За Жени! Овие трендовски и асиметрични обетки со обесени љубовници се разноврсен додаток на секоја колекција накит. Достапни ВО 14к злато, розово злато и сребро, овие обетки со обетки можат да додадат боја и разиграност на секоја облека. Одликувајќи се со дизајн во форма на срце, овие обетки доаѓаат во различни забавни бои за избор, вклучувајќи црвена, светло розова, жешка розова, фуксија, црна, бела, портокалова, виолетова и многу повеќе! Овие обетки даваат изјава со нивната големина, што ги прави совршен избор за оние кои бараат големи и долги женски обетки. Можете да пребарувате за "Linawe" на за купување на појавување на срцето приврзок ѓердан! [Асиметрични Обетки] : Воведување На Обетки Со Бело Срце Линаве, совршен додаток на колекцијата накит на секоја жена. Овие фанки, неусогласени обетки со висат се дизајнирани да дадат изјава и да вртат глави каде и да одите. Една од уникатните карактеристики на овие обетки е нивниот асиметричен дизајн, со едната обетка со големо срце, а другата со мало срце. Без разлика дали сте љубител на сите нешта трендовски или претпочитате поневременски изглед, овие слатки обетки сигурно ќе импресионираат. [Сребрени Обетки Со Обетки] : Изработени Во прекрасно сјајно сребро, овие обетки се неверојатен додаток на секоја облека. Белото позлата гарантира дека тие сјаат брилијантно и го надополнуваат секој тон на кожата. Дизајнот на неонското срце додава забавен и разигран елемент, што ги прави овие обетки совршени за секојдневни прилики. Изработени од материјали од титаниум и нерѓосувачки челик, тие се и стилски и издржливи, што ги прави идеални за секојдневно носење. [Многу Бои Се Достапни] : Овие обетки се достапни во низа забавни бои, вклучувајќи жешка розова, светло розова, портокалова жолта, лаванда виолетова, црна, бела, смарагдно зелена, кралска сина, црвена и така натаму. Така, можете да изберете совршена нијанса што ќе одговара на вашето расположение или облека. Тие исто така доаѓаат во дизајн На Кралицата Срца, совршен за додавање на боја на која било облека, тие сигурно ќе станат главен во вашата колекција накит. [Подарок За Неа] : Целиот Накит Линаве е спакуван во кутија и подготвен за давање. Одличен подарок За Жени, Мајка, Сопруга, Денот На Вљубените, Божиќ, Свадба, Годишнина, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, Ноќта на Вештерките, Костимот На Кралицата, Родендени, Нова Година, Матурска, итн. Како заклучок, ако барате пар обетки кои се и стилски и слатки, не барајте повеќе! Овие обетки се задолжителни за секој моден напред поединец, тие се стилски, симпатични, забавни и разноврсни. [ Гарантирано задоволство] : За Да Го Обезбедиме Вашето Целосно Задоволство, Нудиме 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите Без Прашања. Ние сме посветени на обезбедување одличен накит и одлична услуга за нашите клиенти! Доколку има некакви проблеми со купувањето, слободно контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сигурно ќе добиете восхитувачки погледи со леснотија кога ги носите овие прекрасни обетки со висат Укр�

Описи : Овој пар обетки со шарени монистра, солза и дизајн на пердуви е многу убав и модерен со боемски с�

Капка Висат Обетки Поставени За Жени 4 Пара Креативни Обетки Вметнете Циркон Флеш Градиент Цикада Крило

Изложете го вашиот стил со овие пар обетки изработени од нерѓосувачки челик Овие обетки со капка и виса�

Опис : Материјал : Акрилик Димензиите се прикажани Боја : Повеќебојна Пакетот вклучува : 2 х Обетки Денот

Прославете го вашиот омилен суперхерој и додадете уникатно парче накит во вашата колекција Со Овој Ком�

Моден Ден На Независноста Обетка Жени Обетки Накит Додатоци Подароци Карактеристики : ПОДАРОК : Совршен

Големина : дијаметар На Дискот : 2 см / 0,8 инчи;должина На Куката : 3,3 см / 1,3 инчи класификација : Лак обетк�

Лекс и Лу 14к Бело Злато Д / Ц Обесени Обетки ЛАЛ144А Продадени во Парови 14к Бело Злато СИТЕ НАРАЧКИ СЕ ИСП�

Вклучени Тиркизни Куки За Ангажман На Скапоцени Камења Висат Бохо Гроздобер Свадбени Обетки Обетки Обе

Женска Геометрија Дијамантски Ресни Обетки Темперамент Обетки На Личноста Подароци За Накит Женски Об�

8 ПАРЧИЊА Модна Кристална Капка Обетка Овални Обесени Обетки Долги Обетки Карактеристика На Накитот За

Креативен Едноставен Моден Темперамент ЉУБОВНИ Обетки ВО Облик На Срце Опис : 100% Сосема нов и висок квал

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Одличен Подарок : Можете да ги подарите на вашата девојк

Големина : дијаметар На Надворешниот прстен : 3,2 см / 1,3 инчи;дијаметар На Нафора : 2 см / 0,8 инчи класифика

Scroll