Ново
Тајни богатства женски и жени плус спиење во Бермуда шорцеви

Тајни богатства женски и жени плус спиење во Бермуда шорцеви

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Подготвени за кревет? Дневна и опуштете се во пар удобни плетени шорцеви во Бермуда од тајни богатства. Класичниот стил на влечење има еластична половината со влечење за совршено вклопување и е направен во пријатна ткаенина. Слатки сништа! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. In Seam : 10 ”. Повлечен стил. Целосна еластична половината со врзана вратоврска. 2 предни џебови. Сурово полите. 57% рециклиран полиестер/25% памук/18% Рејон Француски Тери. Машина за перење. Увезени. Berенски Бермуда за спиење шорцеви од тајни богатства. Повеќе стил, поодржлив. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-shop/7552000.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потписот од Леви Строс и Ко Модерните шорцеви се направени од премиум супер истегнување, едноставно ист

****** Добредојдовте во мојата продавница, се надевам дека ќе можете да ја изберете стоката што ви се допаѓ

Сребрен фармерки копродукции Елисе Среден пораст Бермуда Краток Елисе е совршено вклопување во секојд

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 70см / 27.13 "Колк : 88см / 34.● Точно на големината, ве Молиме

Џебови Обука За Трчање Женски Контролни Шорцеви Јога Панталони Половината Стомакот Високи Девојки Јог�

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Комбинезон Со Прерамки, Секојдневен Краток Ромпер, Летен Костим За

Вашиот обичен и удобен изглед е комплетен со овие време и панталони со тексас на Tru Со класичен дизајн со

Совршен за Фитнес, Јога, Гимнастика, Зумба, Трчање, Џогирање, Вежбање Во Теретана, Секојдневна, Спортска �

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : 5 XГолеми САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Должина : 72cm / 28.35" Ткае

Секојдневната, секојдневна, софистицирана и празнична облека има се.Нега на облека : Рачно Перење Препо�

Toе биде година на Гранџ 2.0 Овие шорцеви од Софија Лила се искинати и се искинати за тоа што изгледа „дури

Решавање вежби од секаков вид со леснотија во женските шорцеви на Рибок Шорцевите за перформанси на Reebok

Scroll