Ново
Елита Plusенски плус целосна фигура памук мека чаша градник

Елита Plusенски плус целосна фигура памук мека чаша градник

Достапност: Залиха
DEN 383.84

Прегрнете ги незаменливите што сакате да го кажете на светот со женскиот плус целосен градник за мека чаша од Елита. Одликувајќи се со заоблено деколте и влечење на стилизирање, нашиот градник со ултрасофт, мешавина од памук нуди разноврсна функционалност во силуета со лесен стил. Измислувањето за дишење обезбедува лесна до средна поддршка, додека чашите за истегнување со детали за разузнавачи обезбедуваат целосна удобност што не е пинч. Изградбата на задниот и страничниот панел ве одржуваат во мазни линии. Совршено за лесна активност, викендички за време на викендот или само добар ноќен сон, овој необјавен градник за удобност може да се пофали со не-прилагодливи ленти за рамо и контурен под налепување за да ги задржи девојчињата во место. Машината што се мие, нашиот градник ќе ја одржи својата форма преку повеќе миења. Вклучува едно повлекување на градник за удобност. Елита : Дизајнирано од жени за жени. Неподготвени, жичани, чаши без цвест со детали за разоткривање. Нашиот удобен дизајн за влечење е совршен за секојдневно носење. Нежните, изградбата на чаши за истегнување опфаќа менување на големини. Вклучува еден градник за влечење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стил : Пол : Жени Повод : спиење,Клуб, забава, итн.Материјал : Чипка : Одговара на големината Како да се мие :

Женски Прстен Со Цврста Боја Доење Удобно Шупливи Перспектива Градник Долна Облекакарактеристики : 1.Ст

Tejiojio има за цел навремено да понуди стилски квалитетни производи по привлечни цени за секој корисник На

Женски Цврсти Чипка Долна Облека Градници Плус Големина Долна Облека Бралет Градници Удобни Карактери�

Женски Удобен И Секси Лето Нов Прилагодлив Ремен За Рамо Без Челичен Прстен Завиткајте Еден Градник За �

Мравки Градник Тенка Чаша Девојка Удобна Чипка Долна Облека Завршува ━━━━━━━━━━ Добредојдовте Во

Додадете дополнителен стил на вашата колекција Essentials, без граници Беспрекорен градник 2пакет направен �

Кажете збогум на долната жица, шевовите понатаму болки во грбот, нотка или производ Обликуван од неверо�

Нашата продавница избор на удобни ткаенини за да ви донесе удобно искуство, во процесот на купување има�

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаBUIgt Tkl OP Бренд : BUIgt Tkl OP е професионален моден бренд кој се фоку

Информации за производот : Сезона : четири сезони Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Материјал : Т�

Scroll