Ново
Чикологија Делукс Слободен-Стоп Безжичен Ролери Сенка, Камче 30 W 72 H

Чикологија Делукс Слободен-Стоп Безжичен Ролери Сенка, Камче 30 W 72 H

Достапност: Залиха
DEN 831.84

Стилски и функционален, оваа сенка ќе го извади најдоброто во просторијата, додека ја блокира светлината. Врвна сенка на ролери, наменета за снаодливиот сопственик на куќи. Вклучува алуминиумска касета валанс, безжичен механизам кој е неспоредлив, во убави, издржливи ткаенини. Оваа комбинација ќе го подобри вашиот целокупен декор и ќе биде совршено надополнување на вашето ново ажурирање на домот. Ткаенините убаво ќе ја филтрираат светлината во текот на денот додека обезбедуваат приватност ноќе. Алуминиумскиот тврд повез валанс е елегантен и издржлив. Вклучува соодветна покривка од ткаенина за целосен и премиум изглед. Безжичниот механизам се нарекува Слободно Запирање. За разлика од вашите типични ролки, овој е мазен и лесен за ракување; без проблеми или постојано влечење. Работи како тебе?д очекувајте. Многу од нашите клиенти кои го пробаат ни кажуваат дека ова е едноставно најдобриот механизам што тие?користи. Бидејќи е безжична, оваа сенка е безбедна и за децата и за домашните миленици. Идеален е за кујни, спални соби, канцеларии, дневни соби, семејни соби, расадници, деца?и соби, бањи, и повеќе. Безжичната Сенка На Ролери е способна за внатрешна или надворешна монтажа. Инсталирањето е многу лесно. Едноставно инсталирајте ги заградите или на таванот или на ѕидот, притиснете за да ја прицврстите шината на главата на заградите. Мерење : Претходно Намалување на ширината вклучува половина инчен одбиток. Ткаенината е исто така пократка за еден сантиметар од двете страни со цел да се приспособи на безжичниот механизам. Врвна сенка на ролери, која ќе го воодушеви секој сопственик на куќа и со својот изглед и со леснотијата на користење. ТКАЕНИНА : Филтрирање На Светлина : 100% Полиестер. ГОЛЕМИНИ : ширина достапна Во Секој Инчен Прираст од 20" до 72"x 72" H. ВКЛУЧУВА : Елегантна ткаенина-координативна алуминиумска касета валанс за премиум допир. ПРЕД-НАМАЛУВАЊЕ : ширината вклучува Половина Инчен одбиток (индустриски стандард). Ткаенината е исто така пократка за еден сантиметар од двете страни со цел да се приспособи на безжичниот механизам. МОНТИРАЊЕ : Внатрешна или надворешна монтажа (потребна е минимална длабочина од 2,25 инчи за внатрешна монтажа; 3,25 инчи за рамна внатрешна монтажа). ДИЗАЈНИРАН за : Обезбедување сенка, филтрирање на светлината, создавање приватност, додавање убавина. БЕЗЖИЧЕН : Сертифициран НАЈДОБРО ЗА ДЕЦА-безбеден и практичен. ПРЕПОРАЧАНИ СОБИ : Дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, расадник. БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА : вклучен Е целиот хардвер и упатства. Ако ви треба мала помош, погледнете ги нашите видеа со упатства на You Tube.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оставете малку амбиентална светлина со овие простории затемнувајќи ги безжичните нијанси на природни �

Сончевата сенка на безжична безжична сенка на Леволор е направено за совршено да го вклопи вашиот прозо

Ажурирајте ја просторијата за живеење на отворено со надворешната сенка на еспресо за сонце Тоа е еднос

Оставете малку амбиентална светлина со овие светлосни филтрирање безжични слоеви нијанси од Харпер Ле�

Со нивниот уникатен дизајн и изглед, сенката без безобразни зебра од шикологија без стоп е сенка на избо

СлободенСТОП безжична операција Механизмот за непречено работење ви овозможува едноставно да ја повле

Блокирајте ултравиолетова светлина, минимизирајте ги отсјаците на вашите екрани, заштитете ја кожата, �

* Суптилните метални ленти додаваат димензија на вашиот прозорец; нијансите за намалување на светлинат�

Безжичната Сенка На Прозорецот Безжична Јута За Приватност Е едноставно решение за секој прозорец на к�

ХИКОЛОГИЈА Безжичен Ролери сенка Ролетни За Прозорци со безжична карактеристика за лесна функција кој�

Мебел за домашни мерачи на домашни работи безжични сенка на ролери со големина на големина е одличен до�

Scroll