Ново
Seachoice 3-За-Топлина Смалуваат Цевки Со Заптивната Смеса

Seachoice 3-За-Топлина Смалуваат Цевки Со Заптивната Смеса

Достапност: Залиха
DEN 207.84

Овој Избор На Море 48-Инчни Цевки за Смалување На Топлина од 3 до 1 Со Заптивната Смеса обезбедува комплетна заптивка на животната средина за да се спречи корозија, да се подобри изолацијата, а исто така да се подобри отпорноста на триење.Оваа флексибилна полиолефинска цевка што се собира на топлина е отпорна на пламен и е оценета за - 55°C до 110°C работни температури, што значи дека е исклучително разноврсна и може да се користи во широк спектар на средини.Оваа црвена цевка има сооднос на собирање 3 : 1 и лепило liner.It мерки 1/ .Морскиот избор е посветен на испорака на квалитетни морски додатоци и делови за замена НА ОЕМ за да ги задоволи љубителите на риболов, пловење и водни спортови ширум светот. Морскиот избор го водат и чамци, нудејќи широка линија на производи, додека останува прифатлива. Сигурно обезбедува комплетен печат на животната средина за да се спречи корозија. Исто така ја подобрува изолацијата и ја подобрува отпорноста на триење. Морски Одделение, флексибилни полиолефин топлина-смалуваат цевки е отпорен на пламен. Разноврсна цевка е оценета за-55°C до 110°C работни температури, што го прави исклучително разноврсна. Може да се користи во широк спектар на средини, вклучувајќи ги и сите морски апликации. Црвената цевка има сооднос на собирање 3 : 1 и леплива обвивка. Сигурни мерки за цевки 1/ . Производителот дел број 50-60361.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој труп има канал под прирабницата што држи мушка од заптивната смеса Атвуд Нерѓосувачки Челик Преку

Перко хромирани цинк легура работ планината роулок приклучоци Црни полимерни лежишта За употреба со 1227

Овие додатоци се одлични за опремување на вашиот брод! Спрингфилд ПриклучокВо 23 / 8" HiLo 3Парче Пиедестал В

Формирана 304 нерѓосувачки челик 5 / 16 " FH прицврстувач MFG# 2543241 UPC# 035514254311 Сеадог Површина Планината Рака Же�

Пумпата за морска Вода Од Сиера е изградена со квалитетни делови и материјали за оптимални перформанси

Тежок и издржлив материјал со армиран ремен за мрежи Пренослив, компактен дизајн, може лесно да се скла

КАЛ ЈУНИ ЏИМБУЈ 921 С / С Потковица Багажник Багажник / Стдхоршо Бу Багажник Правоаголни и дизајнирани за �

Висококвалитетен ув и хемиски отпорен девствен полипро Големина за да одговара на сите морски црева...

Удобен начин за чување чамци, со две ремени со широк поли про 2" и две завртки за заостанување обложени со

ВКОЧАНЕТИОТ Комплет За Идентификација На АлфаНумеричка Идентификација Е нашата премиера и најпродава�

Опис : * сосема нов и квалитетен.* Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и практични .*Ова�

Scroll