Ново
Тинејџерка Со Вкус На Мешунки За Кафе, Кафе Со Еден Сервис За Машини За Чаши Кеуриг К, Печење За Еспресо Гроф Американо И Макарон Од Кокос, Вкупни Мешунки За Рециклир

Тинејџерка Со Вкус На Мешунки За Кафе, Кафе Со Еден Сервис За Машини За Чаши Кеуриг К, Печење За Еспресо Гроф Американо И Макарон

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Во Skinnygirl, ги поздравуваме начините на кои живеете избалансиран живот, а ние?повторно токму таму со вас кога сакате да се обратите за тоа и да уживате во моментот. Која е причината зошто ние ви нудиме премиум кафе производи, обезбедување на вас со разумни решенија кои дон?откажете се од вкусот или вкусот. Само пијте и уживајте! АРОМАТИЗИРАНИ МЕШУНКИ ЗА КАФЕ : Препуштете се на вашите омилени вкусови без никаква вина! Овој сет вклучува 24 мешунки Американо и 24 мешунки Кокос Макарон. АМЕРИКАНО : брилијантно робусно и темно печење во стилот на еспресо со полно тело кое не се задржува кога станува збор за вкусот. КОКОС МАКАРОН : тоа е мазно, слатко и целосно вкусно!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scroll