Ново
Daiwa Revros LT Врти Ролна МИДА REVLT1000-CP

Daiwa Revros LT Врти Ролна МИДА REVLT1000-CP

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Желбата популарни Revros доби малку лифт за лице. Алуминиумската рамка е заменета со лајт и цврсто јаглеродно тело за бричење тежина. Воздушен Ротор, машинска алуминиумска рачка, свилен мазен систем 4ББ + 1РБ и дигиеар систем за пренос. Јаглеродно композитно тело.

Карактеристики

Производи во категоријата

Линијата Синкопат е практична и разноврсна линија на макари за предење што го прави фрлањето без стрес..

Висококвалитетниот систем за влечење обезбедува исклучителна контрола за справување со предизвикувач

Магзапечатена конструкција 3 Магзапечатени Топчести Лежишта Воздушен Ротор на заион јаглероден композ

Влечењето НА Рачката Пен Сквал е лесно и ergономско Направено од графит за неговите лесни и отпорни на ко�

Ветерот На Ниво На Пен Сквал ВТОРИ ја гради успешната прва генерација и додава клучна технологија за да

Триење патување рампата спречува предвремено кауција патување кога кастинг Триење Патување Рампа За П�

Окума Трио Мамка Врти Макари функција окума е патентиран едноставен систем мамка Задниот дел на ролнат�

Ролната За Предење Окума features има повеќе дискови, јапонски подмачкани подмачкани подлошки за влечење Ar,

Макарите и комбинациите што се вртат Пфлугер Трион се работната куќа на составот на производот Пфлугер.

Жестоката Ролна Што Се Врти Со Стрелки ги комбинира перформансите и достапноста за да обезбеди ролна за

Легалис е сосема нов дизајн кој нуди многу од најпопуларните карактеристики на изведба и издржливост н�

Тешката конструкција На Ветерот И моќните брзини На Пен Фатом Втори Го прават вистински работен коњ и м�

Патентираниот дизајн на дигитална опрема на даива оди во ролната За предење Лагуна 3000 5 Би...

Опис : *Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* Добра

Гневот НА ПЕН е изграден околу легендарната издржливост на ПЕН Одликувајќи се со лесно и отпорно на кор�

На секој рибар му треба сигурна линија на опрема Оваа Квантна ролна се одликува со графитна конструкциј

Елиминаторот На Даива спин ролна има големини и моќ за покривање на вашите потреби за риболов на сол...

Сиена е добро избалансирана, вградена ролна со високи перформанси по неверојатно прифатлива цена...

За сите ваши тешки апликации, Ѕверот Абу Гарсија Рево обезбедува карактеристики со високи перформанси �

ПЕРФОРМАНСИ и ЦВРСТИНА ВО РОЛНА ШТО СЕ ВРТИ Нудејќи сериозни перформанси со врвен дизајн, Сребрениот Ма

Катана нуди прецизност, моќ и перформанси за буџетскиот риболовец Системот за Управување Со Погонската

Scroll