Ново
Гренланд Дома Зума Реверзибилен Мебел Заштитник, Љубовно Седиште

Гренланд Дома Зума Реверзибилен Мебел Заштитник, Љубовно Седиште

Достапност: Залиха
DEN 479.84

Повикајте го духот на големиот Југозапад на вашиот простор Со заштитниците На мебелот Зума. Овие разноврсни навлаки за мебел имаат пустинско злато и кактус зелени ленти и мајчин геометриски мотиви од едната страна и смирувачки бисерно сив од другата страна. Доволно голем за да обезбеди доволно покриеност на повеќето мебел за дома. Реверзибилен заштитник е отпечатен од едната страна со еднобојна бисерно сива боја од друга страна за два погледи во едниот и вклучува еластична лента за држење на заштитник на местото на вашиот мебел. Заштитете го вашиот мебел од излевање, влакна од домашни миленици, шепи, абење и кинење со овие навлаки за мебел со великодушна големина. Вкупни димензии : Заштитник за Фотелја 81х81 инчи; Заштитник За Седишта 103х76 инчи; Заштитник За Софа ; сите димензии + / - 2 инчи. 100% четкани микрофибер полиестер лице и назад со 100% полиестер пополнете. Машина за перење. Отстранлив еластичен ремен на грбот држи заштитник на место. Реверзибилен заштитник за два погледи во еден. Великодушно големина за да обезбеди доволно покриеност на повеќето мебел.

Карактеристики

Производи во категоријата

Стилизирајте го вашиот дом со мебел што е пример за вашиот исклучителен вкус Изберете од неверојатна ни

карактеристика : * Нов и квалитетен*овој капак за стол е растеглив и одговара на повеќето столчиња за бан

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Елегантна ватирана текстура, дебел микрофибер, брза боја.Отпорен на вода,две опции за б�

Памук, ленматеријал : памучна и ленена ткаенина.Внимателно ткаени за да обезбедат мекост, богата тексту�

Опишете : Материјал : Полиестеркол : Како Што Покажува Сликата 1Големина На Седиштето : 5886х6691смх90115см / 2334�

Ажурирајте го омилениот тросед во вашиот дом со Оваа Текстура Ткаенина За Истегнување За Софа и Каучи...

Опис на производот овој капак на софата е дизајниран за кауч во форма На Буквата Л Секое пакување содржи

Ова е брзо и лесно решение за заштита на мебелот од крзно, дамки, гребнатини, па дури и излевање на деца! И

Опис : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Модел : име На Печатење : Опсег на употреба На Софата : Дом, дневна

карактеристика : * Нов и квалитетен*овој капак за стол е растеглив и одговара на повеќето столчиња за бан

Заштитете го вашиот мебел од излевање, дамки, абење И кинење со Овој Лизгач За Индивидуална перница Што �

Иновативни Текстилни Решенија Заштитниците За Мебел од Велур нудат одржување на мебел без проблеми...

Карактеристики : Се Протега Одговара; Материјал : 95 % Полиестер, 5 % Спандекс; Заштитни Квалитети : Брзо Суш

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нова И Висококвалитетна Шема : Име На Печатена Ставка : Опсег На Употр

Навлаки За Столици За Трпезарија Заштитник За Столици Навлаки За Божиќна Декорацијаопис : Заштитник За

Спецификации : тоа е идеална трпеза украси За божиќ партија, Нова година, итн.Овој капак за стол е израбо�

Спецификации : Тоа е идеална трпеза украси За божиќ партија, Нова година, итн Овој капак за стол е израбо

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Пријателски Миленичиња 2 Редовно / Кутија Перница Овие 100процентни памучни навлаки во л

За Производот : 85% полиестер ●Висококвалитетен Капак За Стол} Навлаките за Лизгање се изработени од 85% �

Сеуште се грижите за миленичињата што се качуваат на вашиот тросед, бебето што јаде на софата ја прави с�

Scroll