Ново
Фанко Хало Откачен ВОБЛЕР Златен Мајстор Главен Спартан Бобл Хед

Фанко Хало Откачен ВОБЛЕР Златен Мајстор Главен Спартан Бобл Хед

Достапност: Залиха
DEN 1919.68

Регрутирани во војска на 6-годишна возраст, Шефот На Мајсторот знае само тешкотии и највредното оружје во војната против Заветот. Регрутирани во војска на 6-годишна возраст, Шефот На Мајсторот знае само тешкотии и највредното оружје во војната против Заветот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scroll