Ново
Античка Рачна Пумпа За Вода Држач За Бокал Држач За Пумпа За Леано Железо Држач за Пумпа за Бунар w Претходно поставен 0,5 Дупки За Лесна Инсталација Стара Модна Рачн?

Античка Рачна Пумпа За Вода Држач За Бокал Држач За Пумпа За Леано Железо Држач за Пумпа за Бунар w Претходно поставен 0,5 Дупки

Достапност: Залиха
DEN 2015.84

●РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА-држачот за рачна пумпа, поради неговиот гроздобер изглед и научен дизајн, може широко да се користи во семејни езерца, дворови и градини, додавајќи уникатен акцент на вашата животна средина и живот. Заедно со илјадници мотивирани вработени, ВЕВОР е посветен на обезбедување на нашите клиенти со тешка опрема и алатки по неверојатно ниски цени. Држачот на пумпата може да издржи колосален притисок, врз основа на принципот на структурата на светилникот. Стабилна Структура. Гроздобер Пумпа Стојат. Проширените основи на дното и на врвот може да ја зголемат стабилноста, а пумпата можете да ја користите без никакво тресење. 1 х Сет На Завртки. ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - држачот за пумпа за вода е лесен за склопување и расклопување. Постојат проширени основи на дното и на врвот, кои можат да го растераат притисокот, да апсорбираат шок и да ја зголемат стабилноста, заштедувајќи го вашето време и труд.

Карактеристики

Производи во категоријата

Serenelife потоплива пумпа за отпадоци за исцедување на базен 750 W 1 HP 3302 GPH бонус 2 фитинг додатоци за градина и

Оваа термопластична комунална пумпа може да биде навистина важен партнер во вашиот живот бидејќи може �

Уро Делови мотор пумпа за вода прирабница изградена репутација во автомобилската индустрија за квалит�

Куќиштето на моторот од не ' рѓосувачки челик и основата од леано железо го максимизираат животниот век

Издржлива Термопластична Конструкција Отпорна На Корозија Се Справува Со Термопластичен Мотор Со Цврс

Оваа цврста пумпа за отпадоци од леано железо се справува со цврсти материи речиси без затнување...

Оваа пумпа за вода е 100% нова и дизајнирана да ги исполнува точните спецификации на оригиналната опрема..

Дизајнот на пиедесталот е дизајниран за лесна инсталација и замена на повеќето други марки на пиедеста�

Карактеристики : 1 Користи напредни електронски компоненти и висококвалитетно вратило отпорно на абење

Вовед Во Брендот ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки Заедно со илјадници моти�

Овој Систем За Засилување На Притисокот на Водата, 3 / 4 КС е идеална компонента што ќе ви помогне да го на�

Преносна моќност на пумпата исцедете го подрумот, бродот, резервоарот за тоалети и повеќе со новата пум�

Добијте Ја Термопластичната Потопна Комунална Пумпа Без Масло Од Вејн 1 / 6 КС за разни апликации за одво�

Поставување : За Претежно Млазни Пумпи За Миење На Шофершајбната / Млазница За Миење Спецификации : Мате

Пумпата За Влечење На Дното Екоплус Е првата хидропонска пумпа од ваков вид Со меѓупроменливо приклучу�

Scroll