Ново
Фајсире Женски Без Ракави Макси Фустан Плажа Обичен Резервоар Сарафан Црвен 3XL

Фајсире Женски Без Ракави Макси Фустан Плажа Обичен Резервоар Сарафан Црвен 3XL

Достапност: Залиха
DEN 335.68

Добредојдовте во нашата продавница! Квалитетот е прв со најдобра услуга. Клиентите се наши пријатели. Опис : . Име На Брендот : Pfysire. Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Материјал : Полиестер. Големина : S,M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Плажа. Големина шема . Големина НА ознака С : Големина НА САД : (4) - - - - - Биста : (35.4") -Должина : (56,3"). Таг големина М : Сад Големина : (6) - - - - - - Биста : (37.8") -Должина : (56,7"). Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (39.8") -Должина : (57.1"). Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (41.7") -Должина : (57,5"). Големина на ознака 2 XL : Големина НА САД : (12) - - - - - Биста : (43.7") -Должина : (57,9"). Големина на ознака 3 XL : Големина НА САД : (14) - - - - - Биста : (45.7") -Должина : (58,3"). Ознака големина 4 XL : Големина НА САД : (16) - - - - - Биста : (47.6") -Должина : (58,7"). Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (49.6") -Должина : (59.1"). . Карактеристики : . 1.Одлично за многумина occasions.It супер удобен и лесен. 2.Со исклучителен занает и издржлив материјал,Оваа Облека има долг работен век и не бледне лесно. 3.Рафиниран квалитет-лесен,мек и удобен, убав материјал на допир. 4.Совети за перење : миење против дното, не долго натопување. . Содржина на пакетот : 1 х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени). Забелешка : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Прекрасниот цветен принт има совршено шоу Во Пролет и Лето. Сезона : Пролет, Лето,. Страничниот џеб понекогаш е погоден и можете да направите повеќе поза кога фотографирате. Империјалниот дизајн на половината ви го слабее телото и ви дозволува да изгледате повисоко. ТЕМА : ТИП. Перформанси/Активност : Спорт. Акценти : фд. Карактер : жешко.

Карактеристики

Производи во категоријата

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Должина : 85cm / 33.46" Големина : M Биста : 102cm / 40.16" Должина : 87cm / 34.25" Големина : L Биста

Материјал : Полиестерски памук Пакет содржина 1x фустан Големина на пакетот : (ве Молиме дозволете грешка

Пролет напред во оваа пријатна вратоврска назад фустан од Дерек срце! Со многу слатки детали, овој фуста

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 84см / 33.07" Половината : 100см / 39.37" Ракав : 72см / 28.35" Должин�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Должина : 92см / 36.22" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

Женски Повик Секси Мода Лето V Вратот Краток Ракав Лабава Печатење Фустанкарактеристики : Бидете во цен�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Фустан, Секојдневни Кратки Фустани, Летен Сара�

Големина : С Биста : 94см / 37.01" Рамо : 40см / 15.75" Ракав : 19см / 7.48" Должина : 85см / 33.46" Големина : М Биста : 100см / 39.37"

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Фустан Од Тексас Кошула, Секојдневни Фустани Од Фар�

24"Waist : 128cm / 50.43"Size : LBust : 100cm / 39 Бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, вистинскиот произво�

Женски Партија Печатење Боја Кратки Ракави Ретро Фустан Ракав Гренадин Фустан Карактеристики : } Овој Ф�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Мини Жан Фустан, Секојдневни Кратки Тексас Фустани,

Погоден за различни прилики : секојдневно, секојдневно носење, активност на отворено, состаноци, забави,

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Летен Сарафан, Фустан Со Ремени, Фустан Со Лизгање, Фустани За Забав

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Половината : 6474см / 25,2029,13" Должина : 141см / 55,51" Големина : М Биста : 103см / 40,55" Пол�

Големина Шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Хип : 126см / 49.61" Должина : 140см / 5

Scroll