Ново
Патување Колекција Жени Бахар Прашка Назад Зашилени Пумпи За Прсти

Патување Колекција Жени Бахар Прашка Назад Зашилени Пумпи За Прсти

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Бахарската штикла од Колекцијата Патување ќе биде совршен чевел за работа или тој облечен, но секојдневен семеен настан на кој можеби ќе треба да присуствувате. Со нивниот прекрасен плетен платнен материјал, прашка назад, ремен за глуждот, детал за јазол, затворање на влечење и зашилен прст, ќе го комплетира вашиот изглед и ќе ве натера да излезете од вратата со поттик на доверба. Ватиран влошка го комплетира изгледот за да се чувствувате најдобро во стилот, без разлика колку долго ќе трае вашата ноќ. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3-инчен. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горниот Материјал : Ткаенина. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Повик. Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Детали за производот : ве Молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач...

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Стилето Пета, Фустан Чевли, Фустан Пумпи, Пумпа Чев�

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Стилето Пета, Фустан Чевли, Фустан Пумпи, Пумпи Чев�

Нашата пета Од стилето Моника Од Колекцијата Патувања ќе биде најудобната пета што некогаш сте ја облек

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Дами : Потпетици Сандали, Стилети Сандали, Летни Забави Тип На Пумпа : Еднобој

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Стилето Пета, Фустан Чевли, Фустан Пумпи, Пумпи Чев�

Колекцијата марси пета од Патување нуди удобност и стил за секоја пригода благодарение на безвременски

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчињ�

Потпетиците Од стилето Манон Од Колекцијата Патување ќе ги одржат вашите стапала да се чувствуваат поу�

Во Штиклите На Хазл со Колекција На Патувања, сигурно ќе бидете ѕвончето на топката Меката веганска кож�

Сонливо парче изјава што им е потребно на сите, Колекцијата Шиза пета По Патување Оваа иконска мазга за �

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Женски Штикли Од Стилето, Чевли За Облекување, Пумпи, Пумп�

Штиклите од стилето Мелоди Од Колекцијата Патување ќе бидат совршен чевел за да ве однесе од работа до н

Елизабет е сведок на нашата посветеност да обезбедиме висококвалификувани, стилски обувки за поддршка

Колекцијата на мачиња Кристина од Патување ќе биде чевелот што ве привлекува комплименти, зголемувајќи

Пумпите Луис Од Колекцијата Патувања ви дозволуваат да ги нацртате вашите работи во стил и удобност Со �

Ултралукс изглед за вашиот следната ноќ надвор, Арлет Од Патување Колекција Ова стилето со прерамки сод

Додадете привлечен талент на вашиот изглед Со Диора Со Колекција На Патувања Овој дизајн на слајд се од�

Носете Ја Колекцијата Грир по Патување за стилски стил Оваа едноставна пета има плисиран дизајн на вамп

Нашите адриел потпетици Од Колекцијата Патување ќе ги остават вашите стапала да се чувствуваат поудобн

Нашите потпетици На Анет Од Колекцијата Патувања ќе ви донесат комплименти од секоја насока...

Чекор во шик стил со кросовер пумпи Со Патување Колекција Овие пумпи со тркалезни прсти имаат меки вешт�

Овие потпетици со зашилени прсти секако се нокаут Фалејќи се со влошка од пена за Удобност од 4 мм, потпе�

Оваа безвременска силуета само продолжува да се подобрува, Колекцијата никси пета По Патување...

Штиклите од стилето Мелоди Од Колекцијата Патување ќе бидат совршен чевел за да ве однесе од работа до н

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчињ�

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчињ�

Scroll