Ново
Ступел Индустрии Хм.. Смешни Патка Размислување Лице Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Ступел Индустрии Хм.. Смешни Патка Размислување Лице Животни И Инсекти Сликарство Галерија Завиткани Платно Печатење Ѕид Уметност

Достапност: Залиха
DEN 383.84

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди. Користејќи само најквалитетни мастила и платно на печатачите Мимаки, ние рачно го сечеме и истегнуваме секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Како резултат на тоа, уметноста е подготвена да виси на цврстата полица без потреба од инсталација. Димензии : 17 х 1,5 х 17 Инчи. Истегнатите Големини На Платно Вклучуваат Стандардни : 17 х 1,5 х 17 Големи : 24 х 1,5 х 24 Х-Големи : 30 х 1,5 х 30 Преголеми : 36 х 1,5 х 36. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Уметничкото Дело Се Однесува На : Животно, Клун, Птица, Патка, Гуска, Хм. Дизајн Од Зивеи Ли.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Бакнежот На Густав Климт Платно Печатење Ѕид Уметност / Густав Климт Познат Уметничко Сликарство Репр�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Ние го создаваме нашето испружено платно според највисоките стандарди Користејќи само најквалитетни м

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние користиме само најквалитетни мастила и

Создадете спокојна атмосфера со Спомените На Мармонт Хил IV Сликарство Печатење На Завиткани Платно как

Ова Сликарско Печатење Мерси ВТОРИ На Завиткано Платно е ликовно платно печатење од Уметничкиот Колект

Scroll