Ново
Стрелец Турција Цел

Стрелец Турција Цел

Достапност: Залиха
DEN 191.84

Со додавање на кошничка, јас разбирам и се согласувам Со Политиката За Домашни Ограничени Производи и потврдувам дека ќе ги почитувам важечките федерални, државни и локални закони и прописи. Додадете пореално чувство во вашата практика на стрелаштво Со Теренската Логика Стрелец Турција 3д Стрелаштво Цел. Изработена од издржлива, отпорна на временски услови, пена со висок удар, оваа цел од 1 парче може да издржи стотици истрели од точки на теренот, широки глави и проширувања. Живописниот дизајн на том обезбедува реален агол и изглед и содржи 2 комплети прстени за бодување во областа виталс (напред и настрана) за одлична реална пракса или употреба во 3д целни натпревари. Доаѓа со удели на земја. Димензии : 31,5"Lx32" H. направени во специјализирани фабрики. Постигнувајќи прстени во виталните области. Запира теренски точки или широки глави. Реален 3д изглед. Вклучени се копнени влогови. Цврст дизајн на телото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Практичните Целни Точки Самолепливи Цели создаваат инстант биковиочи за сите видови целни практики...

Ако сте во потрага за забава, вие сте во право на вистинскиот Пат Со Френклин Спорт Надувување Стрелаштв

Цел направена од цврста самолекувачка пена за запирање на која било точка на полето или широка глава Ка�

Scroll