Ново
Луисвил Slugger Млади Вистински Стап Пакет

Луисвил Slugger Млади Вистински Стап Пакет

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Луисвил Slugger Млади Вистински Стап Пакет Луисвил Slugger Вистински Стап Пакет е совршена торба за млади играчи кои ја сфаќаат својата игра сериозно и сакаат практична, модерна торба да оди со неа. Достапен во различни бои, Вистинскиот Пакет Со Стапчиња доаѓа со два ракави со лилјаци, главен оддел за опрема и ремени за рамо обложени со пена за преземање на вашата игра на патот.Ракави за лилјаци за два лилјаци главниот оддел за скапоцености со менувач џебна пена обложени ремени за рамо се наменети за младинскиот играч на топка димензии : 11 "W x 9" d x 17 " H.. Луисвил Slugger Вистински Стап Пакет Лилјак Торба Neonblue ОПЕРАТИВЕН систем.

Карактеристики

Производи во категоријата

Време е за игра Одете на теренот Со ранецот Демарини ВУДУ ОГ, дизајниран од и за играчи на топки...

Луисвил Slugger Серија 7 Стап Пакет• Пространо складирање со голем отвор.• Два ракави од неопренови лилјац

Освојте патувања и денови на игра Со Пакетот Луисвил Slugger Prime Stick, совршена торба за да ја однесете вашата

Вилсон Патување / Багаж Случај ЛилјакЦрна Серија 5 Платформа Тркала Торба е наменета за помладите топк�

Scroll