Ново
Обновен apple iPad 32GB Со Wi-Fi

Обновен apple iPad 32GB Со Wi-Fi

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Целосно новиот потенок и полесен дизајн го прави apple i Pad 2 со Wi-Fi уште поудобен за држење. Обновениот apple i Pad 2 е уште помоќен со двојадрениот a5 чип, но сепак ги има истите 10 часа траење на батеријата. Со две камери, можете да остварувате видео повици Во Face Time, да снимате HD видео и да ставите пресврт на вашите снимки во Кабината за Фотографии. И Паметниот Капак на i Pad се прикачува магнетно и се буди, станува и го осветлува вашиот (Црн) i Pad На Apple 2 32 GB. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Карактеристики

Производи во категоријата

Целосно новиот потенок и полесен дизајн го прави apple i Pad 2, 16 GB со WiFi уште поудобен за држење Уште помоќен �

Целосно Новиот i Pad (4Та Генерација) има пробивен Дисплеј На Мрежницата Тоа е дури и повеќе отколку што се

Реновиран apple i Pad 3 32gb Wifi Црна (Одлична Состојба) i Pad доаѓа со 1 година механичка гаранција и е 100% тестиран �

Симпатична Извлекување Магичен Шарени Неверојатно способен Уште позабавно Запознајте го магичниот, ша

Симпатична Извлекување Магичен Шарени Неверојатно способен Уште позабавно Запознајте го магичниот, ша

Затоа i Pad доаѓа со карактеристики за пристапност кои поддржуваат визија, слух, мобилност и потреби за уч

Оваа ставка Е Реновиранасо пробивниот Дисплеј На Мрежницата, видната камера од 5 мегапиксели и ултрабрз

i Pad комбинира прекрасен 10,2инчен Мрежен дисплеј и огромна способност со неспоредлива разноврсност и лес

Scroll