Ново
Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало невестински сет

Империјал 1 2CT TDW Diamond 10K Бело злато Хало невестински сет

Достапност: Залиха
DEN 6704.00

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност со подеднакво убава свадбена лента. На прстенот за ангажман, тркалезен дијамант сјае во центарот. Хало на тркалезни дијаманти го приложува централниот камен. Рамка за облик на перница од дијаманти ја опкружува. Шанк на прстенот е наредено со два реда на тркалезни дијаманти. Милгранот што граничи со шанкот и центарот додава поголем шарм на дизајнот. Соодветниот свадбен бенд, Snuggly одговара на прстенот за ангажман, го комплетира ансамблот. Сјајни со дијаманти и брилијантен ламнат сјај, овој невестински сет на дијаманти Хало е сигурно да ја импресионира. Империјал 1/2 CT TDW Diamond 10 K Бело злато Хало невестински сет (H-I, I2).

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој црн керамички прстен е отпорен на абење и хипоалергичен и има луксузна удобност Воен мат црн керам�

Овој цврст акрилен прстен со вртење на црвенило е нов и популарен дизајн како прстен за редење или да се

Изработено во 10к жолто злато, овој сет на невестински впечатливи дијаманти има ангажман прстен поставе�

Пренесете ја вашата посветеност за некој што го сакате со овој комплет за невестински филиграмски клас�

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�

Од колекцијата за ангажман со врвни дијаманти со дијаманти, тука доаѓаат кнезови! Еден медли од четири п

Земете го здивот со овој пенлив Дијамантски невестински прстен Изработено во сребро, прстенот за ангаж�

Почитувајте ја вашата невеста со овој драматичен дијамантски невестински сет направен во 10к жолто злат

Додадете малку светла искра во вашиот loveубовен живот со овој миабела црно бел дијамантски разделен сет

Овој зачудувачки прстен е направен од цврсто .925 Стерлинг сребро со елегантен родиум финиш за сјајни и а�

Пополнете го вашиот изглед со овој безвременски машки прстен што може да го заврши секој изглед, било да

Класичен и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти ќе го однесе здивот Изработено во ладно бело

Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив дијамантски невестински прстен Изработено во Стерлинг Ср�

Овој исклучителен дијамантски свадбен бенд од колекцијата Миабела, ќе ја покаже вашата вечна убов...

Кажете „Те сакам“ со овој уникатен и прекрасен миабела црн дијамантски солитер со 2 парчиња невестинск

Проширете ја вашата колекција за накит со овој зачудувачки Realtree AP Camo Band Тој спортува уникатен изглед шт�

Почитувајте ја жената што ја сакате со овој модерен и софистициран сет на невестински дијаманти Израбо�

Почитувајте ја вашата невеста со овој пенлив дијамантски невестински прстен Изработено во сребро, прст

Овој значаен црн циркониум келтски прстен е отпорен на абење, издржлив, отпорен на гребење и хипоалерге�

Scroll