Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко. Women'sенски на отворено лесна парка

Потпис од Леви Штраус и Ко. Women'sенски на отворено лесна парка

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Бидете подготвени без оглед на времето со потписот од Levi Strauss & Co. ™ Women'sенски на отворено лесен парка. Ткаенината што се појавува во вода штити од елементите без додавање на големо. Длабоките предни и странични џебови ги чуваат вашите работи, додека вградената УВ заштита ви овозможува да уживате во денот на сонце. Прилагодливиот аспиратор и полите го прават измет за прилагодување на вклопувањето. Ткаенина за влага.

Карактеристики

Производи во категоријата

Здраво на вашиот нов ласкав зимски палто од F.O.G Овој женски палто со плус големина, во краток дизајн, има

Здраво чудесно Овој слој што се врти од швајцарската технологија е сензационален избор за транзиција н�

Додадете малку луксуз на вашиот сезонски стил во прицврстена аспиратор со отстранлив облик на крзно од

Стилска топлина во палтото со качулка на Јоки Faux Cur Trim на аспираторот додава луксузен допир Класичен и м�

Останете топло во студот без да ги жртвувате вашите сензибилитети на шик со ова елегантно женско качулк

Одете на кое било место, направете нешто во долгата јакна на 360 Air Лесен и пакет, ова палто нуди топлина и �

I5 Облека дама модна асиметрична клоза подолга должина парка Одлично модно парче совршено за ладен зимс�

Чувајте ја топла оваа зима во тешкиот винил обложен со винил на Биг Чил за жени Шик факс крзно исечена ас

Стилот и топлината одат рака под рака со шик палто на Марк Алан Должината на трендот миди ве одржува пок�

Кажете топло и стилски во оваа високониска помска парка со фиксен аспиратор и одвојување на ладно крзно

Scroll