Ново
Hanes Girls Core памучно бикини 14+4pk

Hanes Girls Core памучно бикини 14+4pk

Достапност: Залиха
DEN 246.24

Hanes Girls Core памучно бикини 14+4pk, удобност, вклопување и забава се соединуваат во бикини на девојчињата без обележја на Ханес. Мека до допир, памучната ткаенина што може да се дише е помека од кога било, исто така! Плус, супер мека лента за половината нема да се распрсне, за дополнително миење на удобност по миењето. Гаранцијата за возење без возење не ги задржува гаќичките од лошо однесување за да останат довербата на местото. Краток стајлинг се вклопува удобно на половината за целосна покриеност. И етикетата без ознака не значи чешање, досадни ознаки. Достапни во 14+4 PK, овие брифинзи доаѓаат во забавни бои и отпечатоци. Значи, ако барате удобност, вклопување и забава понудена со неодолива вредност, тогаш не гледајте подалеку од брифинзите на девојчињата без обележја на Ханес. Бикини без ознаки - без гребена етикета. Помек од кога било. Ринг за дишење, памук. Ниту една облека за возење не останува на место. Мека, кадифен-грб, анти-трн на половината. Опфатена лента за нозе. Бикини - на Васитлин. Лесна грижа - Пред -смарт за одлично вклопување, миење по миење. Содржина на ткаенина : Цврсти материи и отпечатоци : Памук 100% , Хедер 75%, други 25%. Нега на ткаенина : Машинско миење ладно со слични бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не пеглајте. Земја на потекло : Виетнам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Добри вибрации, трим на руфла и меко чувство, што би можело да биде подобро? Долга ракав на Гаранималс ја

Стани од гробот и освои го античкиот свет уште еднаш Со Нашите Девојки Златен Костим За Ноќта на Вештерк

Шарените отпечатоци и обрасци ја истакнуваат ноќната облека на бебето девојче пижами од Гербер...

Тоа е кученце љубов во нашите девојки Мила Далматински костим Нејзиниот фустан од вештачко крзно и кади

Од млади спортисти до девојчето во движењетаа може да биде удобна со овие шорцеви за влечење со лесна об

Ново! Адаптивна колекција од Малата Starвезда Органска Loveе ги сакате нашите тела за деца со кратки ракави,

Оваа шармантна Чадена Бебешка Кукла На Врвот по Чудо Нација ќе направи секоја облека да се појави Одлик�

Стилизирајте го нејзиниот изглед со овие модерни панталони од пламен од 365 деца од Гаранималс 2пакувања

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 63см / 24.80" Должина : 38см / 14.96" Големина : 100 Препорачана в

Добредојдовте вашата нова внука со овие симпатична Бебе Фламинго Мојата Голема Баба Ме Сака Во Цвет Вен

Scroll