Ново
Wrangler Big & Thall Man's Fle Fit Pocket Pocket Jean

Wrangler Big & Thall Man's Fle Fit Pocket Pocket Jean

Достапност: Залиха
DEN 479.68

Wrangler Men's Flex Fist Stretch Jean е дизајниран да биде во чекор со вашата зафатена рутина. Квалитетниот тексас во комбинација со флексибилно вртење на половината нуди утеха без да жртвува стил. Затворот на кука го заменува традиционалното затворање на копчето за чист изглед. Класичниот дизајн со 4 џеб и редовно вклопување ги прават овие фармерки главен за кој било плакар. Редовно вклопување. Права нога. Висок пораст. Поштеда-лета со затворање на кука. Памук 75%, полиестер 25%. Стил# 1085498 PS.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овие мачки плетени тексас фармерки без граници се мека, дишејќи алтернатива на класичен тексас...

Вашата игра со тексас оди силно со овие тенок фит фармерки од Jordache Vintage Резултат пар од овие најважни гар

Нудејќи модерен стил и класични детали, мажот на Wrangler® Maniged Jean е сигурен дека ќе го разгледа вашиот случа

Wrangler® Menire Fit Jean Jean доаѓа со деталите што сте ги очекувале од Wrangler, вклучувајќи стилизирање со пет џебови,

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобно американскиот Поло Асн Машки стрим тенок директно Jeanа

Сребрени фармерки копродукции Горди опуштени се вклопуваат фармерки со права нозе Совршен за поголеми

Нашите врвни врвни тексас фармерки со флексибилни влакна ја даваат моќта на екстремен опсег на движење

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобно американскиот Поло Асн Машки стрим тенок директно Jeanа

Нудејќи модерен стил и класични детали, мажот на Wrangler® Maniged Jean е сигурен дека ќе го разгледа вашиот случа

Легендарниот тексас на легендарниот тексас на Ли Мажите се вистински класик Овој Jeanан од пет џеб е напр�

Легендарниот тексас на легендарниот тексас на Ли Мажите се вистински класик Овој Jeanан од пет џеб е напр�

Фармерките на столар на столар на Вранглер имаат трајни конструкции на памук и засилување на занитките

Редовно истегнување на мажите на Wrangler се вклопуваат во Jeanан Овој Jeanан е конструиран со трајни материјал

Форд слава машките фармерки нудат удобност и стил Тие се идеален избор за работа, игра и сè што е помеѓу..

Кога носите вистински фармерки, ништо не може да застане на вашиот пат Овие фармерки со Fight Fight Fight Fight Fex Fe

Scroll