Ново
5-пин. Калибар снајперски про гледање со светло, лево

5-пин. Калибар снајперски про гледање со светло, лево

Достапност: Залиха
DEN 1.67

Muddy MGF100-M 100# Моторизирана е совршена за вас. CBE 5-PIN .019 CALIBER SNIPER PRO X Sight со светлина, лева рака : ултра лесен, компактен дизајн. Подобрен систем за управување со вооружени чувари на влакна за уште посветли иглички и подобра заштита со 12 ″ влакна. Прилагодување на бандата за издигнување на бандата со визуелни ласерски врежани ознаки. Подобрени дупки за монтирање на мулти-позиционирање. Целосно машинирана алуминиумска конструкција. Микро прилагодување на единицата за ветровито со прозорец за означување на ласер и индикатор.

Карактеристики

Производи во категоријата

3006 Шокер со 5 пински лак со амортизер .3006 Шокер 5 пински лак поглед со амортизер : Шокерскиот лак за лак им�

Archer Xtreme Head Hunter Micro Xtreme Bow Sight HHM40 B е идеален за скоро секој ентузијаст во лов Ви овозможува да стекнете зна�

Директно монтирање со компактна глава (оддалечена 13 / 4 инчи), заменлив флуоресцентен прстен за видување

Scroll