Ново
Munchkin Latch Lightweight Spacifier, 0+

Munchkin Latch Lightweight Spacifier, 0+

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Новиот цуцла за заклучување беше дизајниран со педијатриски стоматолози и мајки, со цел да се развие лесен, поудобен цуцла за бебето. Станува збор за едно парче силиконски цуцла што е повеќе лесен од водечкиот парчиња силиконски цуцла. Ова му овозможува на бебето лесно да се задржи во устата. Брадавицата со природна форма совршено се вклопува во устата на бебето, а штитот во форма на срце удобно се вклопува под носот на бебето. Службениците се уреди за смирување на родителите, така што овој иновативен дизајн сигурно ќе биде главен во вашата рутина за малцирање на бебето. Munchkin Latch Lightweight Spacifier, 0+.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој клип Универзален цуцла Улубулу ќе се прикачи на кој било цуцла за бренд Симпатичниот, двостран диз�

Клип за цуцла на Nuby го одржува бебето на бебето санитарно и безбедно Овој бесплатен производ на БПА е пр�

Нук Ортодонтски цуцла 03м Направено со 100% силикон 100% Ортодонтска форма одобрена од бебето За здрав орале

Класичен стил брадавица од мама Дизајн на силиконски копче со 1 парче 2 дизајн на боја...

Scroll