Ново
Марк Алан женски и женски плус големина ФАУ крзно обложена веганска кожа мото јакна

Марк Алан женски и женски плус големина ФАУ крзно обложена веганска кожа мото јакна

Достапност: Залиха
DEN 1068.64

Classенски плус големина класичен велосипедист палто од Марк Алан има плеска ткаенина врзана со крзно од крзно за да додаде малку раб и топлина во вашата облека на денот. Оваа мото -јакна е под должината на половината со патент пред и единечен гради. Фауксното крзно ја истакнува јаката на скут и ги исекува долгите ракави и дното со две странични џебови за да ги задржите рацете топли. Поклопете го палтото со пар од вашите омилени фармерки и чизми и бидете подготвени за денот! Материјал : 100% полиуретан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : вратот на изрез. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две џебови на поштенски страни на страните. Карактеристики : надворешна кожа од кожа со ладилница со крзно и акценти. Марк Алан Факс крзно ја нарече мото -јакна за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Techенската јакна за дами е достапна во повеќе бои и обрасци Мека и тивка бариера на елементите Tech Shell со т�

Женски Еднобоен Лабав Моден Џемпер Плетен Долг Ракав Кардиган Јакна Палтокарактеристики : Фокусирајте

Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 САД : 4 Биста : 112см / 44.09" Рамо : 57см / 22.44" Ракав : 52см / 20.47" Должина : 73см /

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Задебелена Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Об�

Излезете во доверба и прифатете ги постудените сезони со нашата колекција јакни Дизајнирани да ве стоп�

Детали : * Ознака Големина : S~XL,, ве Молиме бидете сигурни дека овие вистински мерења ќе ви одговараат...

Женски Темперамент Модна Јака Со Џебен Патент Печатење Долг Ракав Секојдневен Палтоккарактеристики : и

Женски Тенок Кожен Држач Јака Патент Мотоцикл Костум Појас Палто Јакна Врвовикарактеристики : Карактер

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Обле�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Зимски Топли Палта, Надворешна Обле�

54" Ракав : 63cm / 24.вашата крајна сатисфакција е нашата вечна мисија.Ткаенина освежувачки 5.62" Должина : 78cm / 30

Оваа суштинска плетена кардиган на Flateените со предни џебови е совршен додаток на вашата гардероба...

Дебелина : Стандард3 со вашите омилени шорцеви црни тексас фармерки итн .2 модниот дизајн ве прави поприв

Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Мода Одговара : Одговара на табелата со големи�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Јакна За Надворешна Облека, Тенк�

: Medium : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 108cm / 42.50"Length : 63cm / 24 : Large : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 114cm / 44.97"Ракав : 66cm / 25.Женска Топла Јакна Со Долг�

Воведување на Нашата Трендовска Јакна За Печатење Лилјаци За Женисовршен спој на стил и удобност! Издво

Рачно миење или Хемиско Чистење Пол : Жени Јака : вратот на хаубата Обрасци : цврста боја...

Женска Мода Лабава Секојдневна Кардиган Јакна Со Долги Ракави За Ноќта На Вештеркитеповеќе ве Молиме п�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

_ ?ЕКСКЛУЗИВЕН ДИЗАЈН?Хомои бар маса и стол сет усвојува лакАГОЛЦЕВКА и бронзени занитвам метални декор�

Сезона : Спринф И Aut Пол : Жени Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина На Ракавот : Долг Ракав...

Воведување на Нашата Трендовска Јакна Со Патент За Женисовршен спој на стил и удобност! Со својот модер�

Жените Џеб Со Шема Со Долги Ракави Кои Работат За Ноќта на Вештерките Печатат Стоечка Јака Заштитни Ком�

Големина : С Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 86см / 33,86" Ракав : 58см /

30" женски блузи облечени обични бели дуксери фустани за жени 2 парче двојка женски ДВОДЕЛНИ ОБЛЕКИ КОМПЛ

Големина : С Биста : 110см / 43,31" Рамо : 41см / 16,14" Ракав : 59см / 23,23" Должина : 85см / 33,46"Големина : М Биста : 115см / 45,28

Жените Мода Долг Ракав Стои Јака Цвет Печатење Повик Блуза Функција : 1 Модни женски врвови 2 Постојаниот

Scroll