Ново
Капетан Морган Црн зачинет рум, МЛ

Капетан Морган Црн зачинет рум, МЛ

Достапност: Залиха
DEN 180.00

Зачинете го со капетанот Морган Блек зачинет рум. Овој потемен, похрабар зачинет рум има вкусно мазна завршница. Совршено е самостојно или за додавање вкусен удар на вашите омилени мешани пијалоци. Едноставно измешајте со сок од вар, портокал и ананас, едноставен сируп и горчливи за вкусен коктел од зомби. Вклучува едно 94,6 доказ од 750 ml шише со капетан Морган Црн зачинет рум. Пијте одговорно, наредби на капетанот! Едно шише од 750 мл капетан Морган Црн зачинет рум. 94.6 Доказ. Совршено за додавање на вкусен удар на вашите омилени мешани пијалоци. Донесува дух на авантура на која било забава. Едноставно измешајте со сок од вар, портокал и ананас, едноставен сируп и горчливи за вкусен коктел од зомби.

Карактеристики

Производи во категоријата

Румот зачинет со Bacardi е совршен стариот рум што случајно можете да го пиете или мешате во кој било број к�

Bacardi Superior е совршен бел рум што случајно можете да го искористите или да се мешате во кој било број кокте�

Scroll