Ново
Часовник Минутни Раце, Професионална Цврста Легура Отпорна На Абење Компактен Часовник Раце За Движење За Часовник Продавница Розово Злато

Часовник Минутни Раце, Професионална Цврста Легура Отпорна На Абење Компактен Часовник Раце За Движење За Часовник Продавница

Достапност: Залиха
DEN 415.84

Часовник Минутни Раце, Професионални Цврсти Легури Отпорни На Абење Компактни Раце На Часовници за Движење 2135 За Часовник Продавница Роуз Злато Спецификација : Состојба : 100% Тип На Артикл : Гледајте Рачен Материјал : Легура Прилагодете се на Толпата : професионалци За Поправка На Часовници применливи Сценарија : Се Користи во продавници за часовници За замена На списокот со пакети за раце : 1 час Рака 1 x Минута Рака 1 x Втора Рака Усвојува одличен легиран материјал, стабилен и цврст, безбеден и не-, Цврст И Издржлив За Долготрајна Употреба. Заменете ги рацете за поправка на часовникот, а исто така може да се користи како резервен дел за ажурирање и менување на часовникот. Тој е еден од професионалните делови за поправка на часовници, погоден за сервисери и производители на часовници, многу практичен. Мала тежина и во мала големина, не зазема многу простор, лесен за складирање и носење, удобен за транспорт во исто време.

Карактеристики

Производи во категоријата

Куќиште од нерѓосувачки челик, нараквица од Нерѓосувачки челик, Златен тон бирање, кварцно движење, мин�

Бело бирање подобрено со црни раце Црна пластична кутија со црна силиконска лента Кварц движење 30 метри

Држејќи се верно на основачката мисија за обезбедување исклучително време Со атрибутите на слободата и

Модни Жени Обични Бисерни Жици Ремен За Часовник Кварцен Зглоб Кристал Функција : Пол : Женски огледало �

Бело бирање подобрено со раце со сребрен тон Транспарентен пластичен случај со нерѓосувачки челик со с�

Предметот за продажба е сосема нов кожен ремен со врвен квалитет изработен од Најквалитетна вистинска �

Сигурно ќе гравитирате кон елегантниот дизајн на овој бел керамички дамски часовник Овој часовник долг

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

Книга Со тврд повез Дигитални ЛЕД рачни часовници од 1970тите сега се колекционерски предмети поради нег�

Своч Унисекс СВЦК4045АГ Хронограф Датум Пластични Бели Бирање Види Пластика Со алуминиумски случај со ал

Машки Моден Часовник Часовник Од Не ' Рѓосувачки Челик Секојдневен Фустан кристален часовник движење : �

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава од стаклена градина од Пазарот На Џојбај.Опис : ов�

Бело бирање подобрено со сини раце Сина пластична кутија со бела, црвена и сина силиконска лента Кварц д

Моден Дигитален Лед Спортски Часовник Унисекс Силиконски Бенд Рачни Часовници мажи Женски часовници с�

Swatch LP150 Жените Watch Case ширина : 25 mm Case дебелина : 07mm Band ширина : 12 mm *Бренд : Swatch*Модел : LP150*Состојба : сосема но�

Scroll