Ново
Mrigtriles Женски Обичен Моден Божиќен Принт Со Долг Ракав О-Врат Пуловер Врвот

Mrigtriles Женски Обичен Моден Божиќен Принт Со Долг Ракав О-Врат Пуловер Врвот

Достапност: Залиха
DEN 143.84

Женски Обичен Моден Божиќен Принт Со Долг Ракав О-Врат Пуловер Врвот ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни Повод : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Облека совршена за вас омилени фармерки, панталони итн. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Информации за производот : Сезона : Цела Сезона Пол : Жени Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Темперамент Патување Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Врвна Големина Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Рамо Ракав Должина XL 10 14 40 116cm/45.67" 56cm/22.05" 53cm/20.87" 67cm/26.38" Големина : Xl Сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 116cm/45.67" рамо : 56cm/22.05" ракав : 53cm/20.87" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38" големина шема : големина : s сад : 4 велика британија : 8 еу : 34 биста : 99cm/38.98" рамо : 53cm/20.87" ракав : 50см/19.69" Должина : 62см/24.41"Големина : М Сад : 6 Велика британија : 10 еу : 36 биста : 104см/40.94" рамо : 54см/21.26" Ракав : 51см/20.08" должина : 63см/24.80"големина : л сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 110см/43.31" Рамо : 55см/21.65" Ракав : 52см/20.47" Должина : 65см/25.59" Материјал : Лесен,дише,удобен, мек И Пријателски За кожата. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да го покажете вашиот уникатен стил. Овој лежерен се одликува со тенок фит и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони. Повод : Погоден за канцеларија, бизнис, шопинг, средба со пријатели, запознавање, заминување, улица, секојдневна облека и секоја пригода.И одлично за сите сезони, без разлика дали е во замрзнато утро или ладна ноќ,секогаш можете да додадете палто надвор за да се загреете.Различни натпревар ви дава различен стил.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fsqjgq Менс Краток Ракав Копче Надолу Кошули Цврсти Или Цветни Печатени Хавајски Кошули За Менокација : За�

Машки Широки Памучни И Ленени Цврсти Маици Со Краток Ракав ВВрат Блуза Можеме да гарантираме дека целок

Сезона : Aut / Пролет / Зима.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадб

Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 Биста : 111см / 43.70" Рамо : 47см / 18.50" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 72см / 28.35" Големина : Л СА�

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" ракав : 43cm / 16.93" Рамо : 44cm / 17.32" Должина : 68cm / 26.77"Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Ракав

Женски Секси Цевка Култура Врвови Надвор Рамо Долга Лантер Ракав Блуза Кошули Топсворт Женски Секси Це�

Летен Кардиган Отворен Преден Кардиган Удобен Три Четвртини Ракав Лабав За Работа За Плажа За Жени Црна

Сезона : Пролет Лето Пол : Мажи Прилика : Дневно, Бизнис, Свадба, Забава Материјал : Полиестер Тип На Шема :

Купете големини chart Size : XXS,Shoulder : 38cm,Chest : 41cm,Length : 61cm,Sleeve : 19cm Size : XS,Shoulder : 40cm,Chest : 44cm,Length : 63cm,Sleeve : 20.5 cm Size : S,Shoulde

Добредојдовте Во ЈСКУМАР машки обични пуловер кошули врвови fall зимски тимови трендовски удобна облека.

Кошули Со Копчиња За Жени Печатење Туника Летни Врвови Облечени Секојдневни Ѕвончиња 3 / 4 Ракави Против

Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Хавајска Маица, Цветни Врвови За Печатење, Блуза Со Кратки Ракави, Мажи Со

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 60см / 23.62" Ракав : 45см / 17.72" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 116см / 45.67

Киплики Мажи Обична Мода Стендап Јака Променлива Ракав Пуловер Должина Долг Ракав Кошула Блуза Боја : Ц�

Модни Жени Лето Лабаво Печатење Маица Со Кружен Врат Краток Ракав Обична Блузакарактеристики : 1.Каракт�

Женска Мода Секојдневен Принт За Ноќта на Вештерките Миди Кардиган Со Долги Ракави Џебна Јакна Женски Г

Зошто Да Го Избереме Нашиот Бренд : икевани веруваат дека многу малку пријатели слушнале за нашиот брен�

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Врат Пуловер Врвот Блуза ве Молиме проверете Ј�

Пол : мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : цврст Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Дол�

13"LLarge81238120cm / 47.24"Панст Половината : 70см / 27.Дебелина : Стандард.09 "Panst Половината : 60cm / 23.Одговара : Одговара �

Вашите секојдневни основи добиваат ажурирање со оваа стилска Маица Оваа машка маичка е изработена во м�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Опис На Производот ГРЕЈС КАРИН, професионален бренд кој се посвети на дизајнирање сорти фустани и додат

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 60cm / 23.62" Должина : 69cm / 27.17"Големина : М Биста : 106cm / 41.73" Рамо

Карактеристики : Шема : Боја На Вратоврска Боја : Сива,Розова, Сина Категорија На Производи : Маица, Блуза,

Цветни Тропски Дланка Остава Машка Кошула Долги Ракави Копче Надолу Обични Блуза Кошули Врвови 100% Поли�

1.Карактеристики : Висококвалитетна Ткаенина : Овие кошули изработени од одлична ткаенина, лесни, не се н

Scroll