Ново
Без граници женските јуниори ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

Без граници женските јуниори ги тужеа хеланките на глуждот, 2-пакет

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Супер-мека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без граници. Мора да се има основно во секоја сезона, овие хеланки за влечење на глуждот доаѓаат во удобен дво-пакет и сигурно ќе бидат почеток на многу одлични облеки. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс; 81% полиестер/19% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : два пара хеланки. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Slim Fit. Подигање : Висок пораст. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Должина на глуждот; мека, тужена завршница; Вклучува цврсти и печатени стилови. Тужени хеланки на глуждот за јуниори од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хелангите на глуждот на Авиа се направени за движење во ткаенина од мешавина од стендс Спандекс со густ

Исклучително меки и топли, Руно Хеланки На Ворнер се оние кои изгледаат добро, се чувствуваат добро хела

Нашите памучни спандекс хеланки се совршен главен производ за секоја женска гардероба Понудени во голе

Не сте ја знаеле вистинската удобност додека не се лизнете на овие тужени хеланки Од Тера И Скај Изработ

Ставете се активни или дневни во стил без ласкави хеланки со високи половини на границите...

Може да ги пронајде грациозните облини на вашето тело и да стане најпривлечната личност во салата...

Висококвалитетни материјали : нашите женски хеланки се изработени од мек полиестер и спандекс...

Изгледајте стилски и чувствувајте се удобно во Овие Времиња и Вистински кадифни хеланки Овој сет содрж�

Бу! Задржете се за плашливата сезона со 2пакет на злобни кул печатени хеланки за Ноќта на вештерките од б

Бод знае како да се забавува и да биде удобен Официјално лиценциран Од Дизни Помлад / тинејџерски големи

Scroll