Ново
Miaенски Carat Carat T.G.W. Срцев аквамарин солитер обетки обетки во стерлинг сребро

Miaенски Carat Carat T.G.W. Срцев аквамарин солитер обетки обетки во стерлинг сребро

Достапност: Залиха
DEN 528.00

Направете ја да се чувствува посебна со надавање на овие исклучителни обетки од мијабела аквамарин. Монтирани во пенливо Стерлинг Сребрена, тие се карактеризираат со две срцеви, 3 поставени од пиштол, аквамарински скапоцени камења (8x8mm) изложени во класична поставка за корпи. Полирани до брилијантен сјај, овие блескави обетки се зацврстуваат со затворање на пеперутки. Овие треперење обетки се совршен подарок за вашата сакана. Направено во сребро. 3 КТ. Т.Г.В. Аквамарин. Аквамарин скапоцен камен. Аквамарин сечење : срце. Големина на аквамарин : 8x8mm. 3 камења поставени од пронг. Удобно обезбедени со затворање на пеперутки. Обетки за обетки од Solitaire. Март Роден камен. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Извадете ја на датум и разгалете ја со овие привлечни Миабела, создаде обетки од рубин илузија...

Додадете елеганција и стил на вашиот изглед со овие блескави обетки од јазол од Miabella Love Изработено во бу

Овие зачудувачки обетки од миабела гарнет обетка се прекрасен начин за осветлување на секоја облека...

Овие зачудувачки засекогаш аспекти почетна буква "l " обетки ќе додадат пенлив модерен тон на секој анса�

Овие стилски миабела бели создадени обетки од маисанит дипломирани алпинисти се совршени за посебна пр

Оваа сезона за пристапување во стил! Beе бидете подготвени за која било празнична забава, семејно собира�

Осветлете ја облеката со оваа миабела создадени обетки од моисанит солитер и сет на приврзоци...

Интензивен и неискажлив, Перидот поседува кадифеен квалитет што додава многу софистицираност на секој

Подобрете го вашиот секојдневен изглед со овие елегантни обетки од миабела гарнет Поставени во сјајно �

Обетки од канџи од не'рѓосувачки челик со шампањ кубна цирконија направена од накит од блек џек...

Scroll