Ново
Brinley Co. женски клин плитки

Brinley Co. женски клин плитки

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Bootie со клин со отворен пети од Brinley Co. се одликува со мек материјал за велур со велур кој се искачува на глуждовите со дизајн на преклопување на вампи. Наредени клин -потпетици го комплетираат овој стилски дизајн. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : клин. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 4 инчи. Врвен обем : 10 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Едноставно над чизмите на коленото што ќе и ’дадат на вашата обична гардероба фустан изглед со скриена�

DEN 921.44

Додадете ја оваа висока модна убавина во вашиот плакар денес Овој заслепувачки клин чизми има стил над �

Чизмите со клинки од Brinley Co се карактеризираат со меки велур на велур, кои се издигнуваат со среднотелес

Додадете ја оваа висока модна убавина во вашиот плакар денес Овој заслепувачки клин чизми има стил над �

Толку симпатична и удобна! Овие патики од клин бути од време и Тру го започнаа вашиот разноврсен стил од

DEN 975.84

Додадете ја оваа висока модна убавина во вашиот плакар денес Овој заслепувачки клин чизми има стил над �

DEN 640.00

Бидете стилски и удобно оваа сезона во Peg Boot од Brinley Co Овој чизми со високи колена се карактеризира со мик

Чизмите со клинки од Brinley Co се карактеризираат со меки велур на велур, кои се издигнуваат со среднотелес

Бидете стилски и удобно оваа сезона во широкото теле Пеги подигање од Brinley Co Овој чизми со високи колена

Чизмите со клинки од Brinley Co се карактеризираат со меки велур на велур, кои се издигнуваат со среднотелес

Овој Bootie од Brinley Co додава модерен допир на секој изглед со својата инспирирана текстура на змија Гуси им�

Додадете стилски чизми со клин со среднотеле на вашиот изглед во клинчизми од Brinley Co Овие чизми имаат ме�

Комбинирајте се обични и атлетски и ги добивате Baretraps Jaci Овој спортски изглед на скриен клин ја комплиме

Додадете стилски чизми со клин со среднотеле на вашиот изглед во клинчизми од Brinley Co Овие чизми имаат ме�

Додадете ја оваа висока модна убавина во вашиот плакар денес Овој заслепувачки клин чизми има стил над �

Scroll