Ново
Врзач за мажи и големи машки столар

Врзач за мажи и големи машки столар

Достапност: Залиха
DEN 367.68

Секогаш кога треба да се заврши работата, можете да сметате на машкиот столар на Wrangler® за да ви помогне да ја завршите работата. Направено со мешавина од памук за незаменлива удобност и на и надвор од часовникот, овие панталони се доволно издржливи за да се справат со нешто што ќе фрлите на нив и доволно удобно за да ве одведат добро минатото „часовник надвор“. Секој пар панталони со столар доаѓа комплетно опремена со чекан и седум џебови, обезбедувајќи многу простор за да ги задржите вашите најважни работи на дофат кога сте во зоната. Се одликува со опуштено вклопување што е доволно пространа за да се свиткате, да се искачувате и да крцкате со леснотија. Без разлика дали работите во затворени простори или брзате за да исполнат краен рок, овие панталони ќе послужат како работен коњ што треба да го напојувате преку сите видови на проекти ден и надвор. Опуштено вклопување. Издржливи џебови и џебови од закрпи. Ципер летајте со затворање на копчињата. Издржлива мешавина од полиестер од памук. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мажите без железни панталони без железо ги нудат најновите во иновации и удобност Ниту една железна тка

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

Мажите без железо, без железо, панталони, ги нудат најновите во иновации и удобност...

Неверојатно удобно со висок степен на подвижност на носителот, овие швајцарски алпи панталони се соврш�

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобниот американски поло асн Машки тенок директно истегнув�

Карираниот дизајн на тенок панталони за фустани е стилски, едноставен и не монотон Лесно одговарајте на

Останете остри додека уживате во придобивките од удобноста и издржливоста Направено со директно вклоп�

Искусете без напор на стилизирање со Flex Strage Front Pant Pant Pant Pant Одликувајќи се со финиш отпорен на брчки на ле

Гледањето на најдоброто не можеше да биде полесно во екстремното удобноста на овие мажи Направено со от

Wrangler Men's Outdoor Comfort Flex Cargo Pant има отвратителна вода, најлонска ткаенина за да ве одржи суво и удобно флексиб

Останете остри додека уживате во придобивките од удобноста и издржливоста Направено со директно вклоп�

Без разлика дали трчате во канцеларија или патувате за да ги посетите клиентите, можете лесно да дишете

Создадете свое наследство во овие карго панталони од Wrangler Направени од 100% памук, овие карго панталони с�

Тие се нарекуваат Ultimate со причина Крајните панталони од Чино од Докерс се направени во четиристрана диз

Класичното стрип на мажите Chaps, директно вклопување рамен предниот дел од чино, е совршен додаток на ваш�

Класичното чинос Добијте го крајното ажурирање од Докерс Гардероба е суштинска, тенок Smart Flex 360 Flex Ultimate Ch

Пантовата што дава Aroflex Pant има ткаенина со природно истегнување во комбинација со технологија за истегн

Овие Georgeорџ машки секојдневни мијалници за миење се совршени за вашата гардероба Носете ги овие удобни

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Scroll