Ново
Затегнати знаме на гуска од гуска од канада

Затегнати знаме на гуска од гуска од канада

Достапност: Залиха
DEN 309.60

Ловецот на патки има жица или вртливиот жица, и секој тврд ловец на гуска има свое знаме на гуска. Секое знаме е склопувачко за компактно складирање и се конструира со цврста рачка на графит. Ако ловечките снегови или гуските во Канада, од распоред или слепи од јама .. имаме знаме за да одговара на вашите потреби. Затегнување на гуска со гуска од канада : Цврста рачка на графит. Склопувачки. Сите црни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scroll