Ново
Подобри домови и градини црна бела балон со сенка на балон Бафало за филтрирање на светлина, панел за единечна завеса, 42 63

Подобри домови и градини црна бела балон со сенка на балон Бафало за филтрирање на светлина, панел за единечна завеса, 42 63

Достапност: Залиха
DEN 399.20

Ажурирајте го вашиот дом со шарм на фармерки користејќи ги Better Homes & Gardens Balloon Shade Buffalo Проверете единечен панел за завеси. Аспектот на филтрирање на светлина ви дава приватност, додека сè уште дозволувате природна светлина во вашиот дом. Со пет достапни бои, како што се црно/бело, сиво/бело, црвено/бело, измиено индиго/бело, и кафеав камен/бело, ќе бидете сигурни дека ќе најдете совршен натпревар за вашиот простор. Овие панели мерат 42 инчи ширина и долги 63 инчи. Панелите се изработени од машина што се мие 100% полиестер. Направено во Кина. Додадете класична карирана шема во вашиот простор со подобри домови и градини балони за сенка на бафало Проверете единечен панел за завеси. Подобри домови и градини црна/бела балон со сенка на балон Бафало за филтрирање на светлина, единечен панел за завеси, 42 "x 63" достапни во црно/бело, сиво/бело, црвено/бело, измиено/индиго или кафеав камен/бело. Мерки ширина 42 инчи и долги 63 инчи. Џеб на прачка. Аспект на филтрирање на светлина овозможува совршена количина на светлина при обезбедување приватност. Машина за перење. . 100% полиестерска двор во боја на текстура. Направено во Кина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Главните панели за завеси за вафли е завеса за ткаенини за печатење вафли со модерен стил што ќе го подо�

Донесете класично ажурирање на вашиот простор со парови на панел за завеси со цврста вредност Southport Southpo

Овој класичен прилагоден панел ткаен во прегледот на Бафало со предиво, ќе ја ажурира секоја просторија

Scroll