Ново
Безбедносни лаборатории SLC-170C водоотпорна камера за купола

Безбедносни лаборатории SLC-170C водоотпорна камера за купола

Достапност: Залиха
DEN 4799.84

Безбедносни лаборатории SLC-170 C водоотпорна камера со купола, боја, CCD, лаборатории за безбедност на кабел SLC-170 C водоотпорна камера за купола за потреби за далечински надзор, оваа мрежна камера е најдобро одговара. Карактеристики на CCD сензор за слика. 85,80 мм Максимална фокусна должина обезбедува неверојатни детали и колку е ефикасна вашата мрежна камера. 22x оптички зум за приближување на предметот за максимална ефикасност на надзор. Тип на леќи за зумирање ви овозможува да добиете подобар, широк агол на гледање, без да го загрозите квалитетот на сликата. Технологијата на жица за поврзување ви помага секогаш да останете поврзани со вашата мрежна камера за максимална продуктивност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Карактеристика : аголот на Навалување на држачот на камерата е 90 степени, заклучете ја положбата на лево

Летно Новороденче Во Поглед Дигитална Боја Видео Бебе Монитор5.0 "Екран На ДопирБоја ЛцдАвтоматско Ноќн

Снимајте акциони видеа од нов агол со овој клип и магнет јон 5043, што ви овозможува Да ја прикачите Вашата

Heath Co е производител и продавач на брендирани производи Heath®zenith Преку иновации составивме големо портфо

Сван ДВР44400 4 Канал 720п Дигитален Видео Рекордер Дигитален Видео Рекордер Х.264 Формати 500 МК Хард Диск 30

Оваа GE Безжична Камера во Боја обезбедува надзор за вашиот дом Компатибилен е Со Комплетот За Дигитално

LED Spotlight GE безжично движење LED Spotlight е одличен начин да се обезбеди дополнителна безбедност и безбедност �

Заоблено правоаголно, конвексно огледало е дизајнирано со широко видно поле за употреба во производств

Внесете дом во иднината Со Контролорот На Екранот На Допир Омнитуш 7 Овој екран на допир од седум инчи им

Опис На производот овие четири моќни гимбални мотори без четки се специјално дизајнирани за Дронот Пап�

5 WAY 5 A PWR DIST КУТИЈА Етерични ШПИОНDB5 W5 A Дистрибуција На Енергија Кутија : 110v ДО 12v напојување Заклучување в

Следете го вашиот трем, двор или патека од каде било на вашиот мобилен уред Со Android или i OS Камерата на отв

Сензор за соларно движење на сензорот Оваа соларна PIR активирана безбедносна светлина има лесна инстал�

Работи до 150 стапки подалеку од Центарот За Безжична Контрола За Предупредување За Избор...

Погледнете повеќе со висока резолуција 900 тв линии свон Камион видео, моќна инфрацрвена ноќна визија и ш

Очекувајте највисоко ниво на заштита со Pro781 Ultimate Optimate Optical Zoom Dome Camera од SWANN Супер долгата ноќна визија ќе

Внатрешната / Надворешната 2 Mp 1080p Varifocal Poe IR Мрежна Камера, модел TVIP340 PI, обезбедува дневен и ноќен надзор

Бидете веднаш предупредени кога некој ќе се обиде да го прекрши вашиот имот со инсталирање На Овој Сист�

Ф6ДВР8 на ноќниот Був е безбедносен ДВР ОД 960 ЧАСА Користење на вклучените 6 стапки HDMI кабел, преглед или р

Осветлете ја вашата пријатна ажурирана рустикална дневна соба со силна акцентна светлина на оваа приро

Овој аларм нуди супериорна заштита од протекување и оштетување на водата во близина на потенцијални пр�

Комплетот за надворешна камера (Model TVH500) ги штити Trend Net Интернетбезбедносните камери од екстремни темпе�

Scroll