Ново
Lhked Летни Фустани За Жени Дозвола Миди Фустани За Жени Свадба Гости Жени Лето Печатење Причинско-Последична Копче V-Вратот Краток Ракав Одмор Џебови Фустан На Дозво

Lhked Летни Фустани За Жени Дозвола Миди Фустани За Жени Свадба Гости Жени Лето Печатење Причинско-Последична Копче V-Вратот

Достапност: Залиха
DEN 458.56

Модни Жени Летно Печатење Каузално Копче V-Вратот Џебови За Одмор Со Кратки Ракави Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Печатење, Секојдневен, Носење,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен,, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Производ information : Season : Summer Gender : Women,Girl Occasion : Casual,Daliy Material : Polyester Style : Casual,Fashion Length : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав како да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Облека Големина : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 20.5 см/8.07 "Должина : 110см/43.31" Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 21.5 см/8.46 "Должина : 111см/43.70" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см/40.94" Ракав : 22.5 см/8.86 "Должина : 112см/44.09" Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09" Ракав : 23.5 см/9.25 "Должина : 113см/44.49" Големина : Ххл Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Ракав : 24.5 cm/9.65" Должина : 114cm/44.88 " изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Многу елегантен за носење. Одлично За Забава. Сигурни сме дека ќе ви се допадне!. Изработена е од висококвалитетни материјали, ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за секојдневно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

Женски Есенски Фустани Секси Двојна Торта Со Врат Фустан Пенлив Фустан V Фустан За Вратот Фустани За Сва

Женски Летен Миди Фустан Обичен Без Ракави V Копче За Вратот Преден Резервоар Со Цврста Боја Фустан За О�

Големината вклучува : SXXLDress Должина : Редовна Сезона : Пролет, Лето Декорација : Ниту Еден Посебен дизајн �

Големина : L Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 38cm / 14.96" Должина : 96cm / 37.80" Ракав : 22.5 cm / 8.86" Големина : XL Биста : 105cm / 41.34" Рам

Овој пат и Tru Midi Tфустанот ќе биде ваш главен гардероба за да изгледате од ден на ноќ Дефинираниот појас н

Без ракавиполиестерална Сезонадомашним Полиестерски Мешавини Со Должина На Подот Летна Улица Девојки

Бризи и лесен за носење, времето и селанскиот фустан на Тру го поедноставуваат вашиот секојдневен изгле

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

Овој едноставен фустан без ракави на миди од време и TRU е лесно едно и сработено парче Се одликува со врс�

Scroll