Ново
Smilemart Прилагодлива метална облека решетка со единечна железница со ритам хромирано сребро

Smilemart Прилагодлива метална облека решетка со единечна железница со ритам хромирано сребро

Достапност: Залиха
DEN 1279.84

Ако имате тони облека, но имате ограничен или нема простор за плакари за да ги организирате, решетката за облека е економично решение. Пронајдени на четири големи вртливите тркала со сопирачки и изработени од метал од позлатен хром, оваа тркалачка решетка за облека може да се пофали со голема сила и издржливост и лесна маневрирање. Дизајнирано во едноставна и склопувачка структура, нашата решетка за тркалање облека обезбедува без напор и брзо склопување и удобно складирање. Продолжените шипки за виси и прилагодлива висина на шипката овозможуваат флексибилна и прилагодлива употреба. Оваа решетка за облека е идеален додаток на просториите за домови, соби за гости, садови или за комерцијална употреба Smilemart прилагодлива метална облека за облека со единечна железница со ритам Хром сребро : Материјал : Ironелезен хром завршница и ПП. Распространета димензија : 190 x 55 x 178,5 см / 74,8 x 21,7 x 70.3 ”(LXWXH). Преклопена димензија : 130,5 x 55 x 165,5 cm / 51.4 x 21,7 x 65.2 ”(LXWXH). Прилагодлива висина : 165.5-178.5cm / 65.2-70.3 '. Прилагодлива должина : 130.5-190см / 51.4-74.8 '. Макс. Капацитет на оптоварување : 200 lb/90,7 кг. Клиренс на земја : 12,5 см / 4,9 ”. G.W. : 7,8 кг / 17,16 л. Боја : сребро. Белешка : Оставете грешка од 0,5-1cm/0.2-0.39 'заради рачното мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Решетката со двојна облека обезбедува многу простор за да ја исушите облеката Стапката за облека има цв

Решетката со двојна облека обезбедува многу простор за да ја исушите облеката Стапката за облека има цв

Карактеристики : Дизајн на четири слоја Совршено за организирана облека и бесплатно брчки, помага да за�

Организирајте се околу куќата со овој класичен мрежен бел прилагодлив тркалачки агол метална облека за

Во комбинација со креативен дизајн и висок квалитет, овој организатор за влез е брилијантно решение за �

Решетката за облека „Сандуски Ли челик“ има цврста челична рамка која е обложена со прав во црна боја з

Scroll