Ново
Seser's® Baja Cafe® Среден ресторан стил Салса Оз. Када

Seser's® Baja Cafe® Среден ресторан стил Салса Оз. Када

Достапност: Залиха
DEN 55.68

Повлечете стол и уживајте во зајдисонцето преку чинија со крцкави чипови со тортилја и најдобрата салса што некогаш сте ја вкусиле. Во кафето Баја комбиниравме црвени, зрели домати, вкусен кромид и вистинска количина пиперки за да создадеме салса толку свежа и автентична, ќе се чувствувате како да сте на сонцето испуштени брегови на Баја. Салса, стил на ресторан, среден. Во кафето Баја комбиниравме црвени, зрели домати, кромид со кромид и вистинска количина пиперки за да создадеме салса толку автентична и ароматична, ќе се чувствувате како да сте на сонцето испреплетено брегови на Баја.

Карактеристики

Производи во категоријата

BBQ Slaw е идеална за излети, готвачи и скари Ова солени странично јадење оди добро со ребра, хамбургери, сен

Scroll