Ново
Таргус Поле-Подготвен Таблет Случај За Samsung Galaxy Tab Активен Црн-THD502GLZ

Таргус Поле-Подготвен Таблет Случај За Samsung Galaxy Tab Активен Црн-THD502GLZ

Достапност: Залиха
DEN 2.67

Добијте ја крајната заштита и разноврсност без најголемиот дел За Вашиот Samsung Galaxy Tab Active3. Со отстранлив ремен за раце и држач за удари за гледање со повеќе агли, овој случај нуди практична и пренослива заштита. Случај поминува воена одделение 4' капка тестирање(МИЛ-СПБ 810ГР). Напредна термопластична полиуретанска (ТПУ) странична и аголна заштита. Аголни браници за зголемена заштита од капки. Отпорен на удари поликарбонат основен материјал. Интегриран штанд за стабилно гледање пејзаж. Флексибилен ремен за раце за практично гледање и пишување на терен. Практично, безбедно складирање За Пенкалото Samsung S (не е вклучено). Јаже (вклучено) го прицврстува Пенкалото На куќиштето на таблетот. Работи со Таргус Таблет Лулка (AWU201 GLZ, продадени одделно).

Карактеристики

Производи во категоријата

Google Pixel 6 Pro Мек Гел Дизајн На Главата На Куќиштето Официјално Лиценциран Хари Потер Реликвии НА Смртта XII

Оваа CTA Дигитална Премиум Безбедност Проѕирна Акрилна Монтажа На Ѕид е издржлив, лесен за употреба безб�

●Компатибилност+ Куќиште За Заштита На Целото Тело Компатибилно Со Samsung Galaxy Z Fold 4 2022, со Заштитник На Екр

Карактеристики : 100% Сосема Нов и направен ОД ЕВА пена.Овој случај ви дава одлично чувство кога држите.Др

Изработени од издржлива, пријателска за деца, мазна црна стп кожа Издржливиот, висококвалитетен матери�

Заклучување Пиштол Дисп 3 во Slatwall BlkSWHD70 B3 SW НИЗА ЗАМАВ GE 26039 USB На Молња Полнење И Синхронизација Кабел, 9' :

Дизајнирани специјално имајќи ги предвид децата, лудите суштества На Табзо се најновата заштитна инова

Урбанкс 7"8" Инчен Универзален Случај За Таблети, Фолио За Заштитно Покритие За Allview VIVA H7 S 7 8 Инчи, со Ротир

1 Точни исечоци за лесен пристап до сите копчиња и порти, обезбедуваат непречено функционирање за вас...

Универзална кутија за таблети со мека внатрешна обвивка и тенок дизајн со мала тежина Одговара 910 " табл

●Совршена Компатибилност●овој случај е компатибилен Со Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8,7 инчен Модел (SMT220 / T225 / T227) 2021 П�

Случајот Клав има издржлива цврста задна обвивка отпорна на удари, дизајнирана да издржи случајни капк�

Случај одговара За Таблет Модел : Леново Таб М8 ХД (8") (тб8505Ф) Материјал : пластика и гума Карактеристика 1

Карактеристики : Компатибилност : Дизајниран Само За Samsung Galaxy Tab A8 10,5 Инчи 2022 (Број На Модел : SMX200 / SMX205 / SMX207

Добијте комплетно решение 3во1 кое обезбедува 360степен на заштита на уредот од Коди за крајна заштита...

Scroll